Відбувся відкритий чемпіонат Києва з вейкбордингу

wakeboarding-kyiv-open-201214-15 липня у столичному екстрим-парку «X-Park» було по-спортивному гаряче: тут відбувалися міжнародні змагання з вейкбордингу – відкритий чемпіонат міста Києва.

Свою майстерність та вигадливість учасники демонстрували у двох версіях: канатній (катання на воднолижній канатній дорозі в професійному вейк-парку з безліччю перешкод) та катерній (катання за професійними катерами-буксирувальниками в акваторії річки Десенка).

Змагання проводилися в таких категоріях: «Open Man» – брали участь усі охочі, і юнаки, і чоловіки без обмеження за віком; «Open Woman» – відповідно теж без вікових обмежень, але для ніжної статі; «WakeSkate» – тут, на відміну від вейкборду, відсутні кріплення для ніг; «Junior» – для спортсменів віком до 16 років; «Masters» – вік учасників – від 30 до 39 років; «Veterans» – 40 років і старші.

На майстрів-екстремалів зібралося подивитися чимало народу. Спортсмени показували свої нові напрацювання, цікаві і складні стрибки на очах у сотень вболівальників, друзів, знайомих та батьків. Майже усі відзначали, що вейкбординг – один з найбільш динамічних екстремальних видів спорту. Дехто просто спостерігав за турніром, але у більшості глядачів буквально починало «свербіти в одному місці» – вони не приховували свого бажання також стати на вейкборд.

Традиційно справжній шквал оплесків зірвав кумир київської публіки Дмитро Массалов. Чемпіон світу у канатній версії посів звичне для себе перше місце, а в катерній віддав першість Микиті Терскову.

До Вашої уваги – імена переможців в усіх категоріях:

канатна версія

Junior Boys (9) – Жарій Денис

Boys (10-12) – Мостовенко Гліб

Girls – Чаплинська Софія

Juniors (14-16) – Гераскін Гліб

Masters (31-39) – Блакитних Єгор

Veterans – Зозуля Юрій

WakeSkateГапка Микита

Women – Долиніна Варвара

Men – Массалов Дмитро

катерна версія

Junior Boys (9) – Колюшкін Филимон

Boys (10-13) – Петров Данило

Juniors (14-18)Гераскін Гліб

Masters (31-39)Остапенко Дмитро

Veterans Зозуля Юрій

WakeSkateКниш Дмитро

WomenДолиніна Варвара

Men – Микита Терсков

Роксана Касумова

{social}

{iarelatednews articleid=»969,714″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *