Відкритий любительський ЧУ зі сквошу виграли кияни

squash_kkЦікава та напружена боротьба фінального етапу відкритого командного чемпіонату України зі сквошу завершилась достроковою перемогою київських сквошистів з «Young Experience». Досвідчені Усенко та Ковальський разом із молодими Івановим та Євдоченком змогли довести, що коли вони разом, рівних їм в категорії «любителі» немає.

Після перемоги у своїй групі, кияни у півфіналі зустрічалися з гостями із Кишинеу. Навесні команда «Point Executors» протистояла  «Young Experience» у вирішальному матчі, тепер же «осічка» на груповому етапі змагань із дніпропетровським «Дніпром» коштувала молдавським спортсменам першого  місця в групі В і, як наслідок, можливості відтягнути зустріч із фаворитом турніру. Щоправда, лідер молдаван Василь Хапун виграв стартову гру, однак зачин свого лідера решта команди підтримати не змогла, і «Young &Experience» подолавши основного суперника на стадії півфіналу пішли готуватися до зустрічі.

Там на них чекав «Дніпро», що у своємі півфіналі зумів розібратися із одеською «Intresco». Для дніпропетровців вихід до фіналу вже був непоганим результатом – варто хоча б згадати, що на першому етапі вони посіли лише шосте місце. На той момент в турнірній таблиці склалась досить цікава ситуація – за сумою двох етапів «Young Experience» та «Point Executors» уже «забронювали» собі золоті та срібні медалі командної першості, а от доля бронзових нагород залежала від результатів кожного з претендентів. Для того щоб «зняти всі запитання» «Дніпру» необхідно було вигравати фінальну зустріч, зробити їм цього не вдалося, однак і одесити не змогли потрапити у трійку кращих, оскільки поступилися сквошистам із Молдови.

Два «малих» золота і основний кубок киян, «срібло» «Point Executors» і доволі несподіваний стрибок «Дніпра» з шостого місця на сумарне третє – ось головний підсумок командного чемпіонату України зі сквошу 2012.  

{social}

{iarelatednews articleid=»1297,1295″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *