Відома шахістка Ганна Музичук повертається під національні знамена!

news_muzychyk_1З нагоди повернення до лав збірної команди України уславленої шахістки, стриянки Ганни Музичук йшлося на прес-конференції 13 травня 2014 року в прес-центрі телерадіокомпанії «Львів».

Участь у цій прес-конференції взяли начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода; міжнародні гросмейстери, сестри Ганна та Марія Музичуки; їхні тренери, батьки Олег та Наталія Музичуки; віце-президент Львівської обласної шахової федерації, міжнародний гросмейстер, голова тренерської комісії ФІДЕ Адріан Михальчишин, Заслужений тренер України, міжнародний майстер Володимир Грабінський та численні представники ЗМІ.

Як зазначив Юрій Майборода, шахи для Львівщини є одним із пріоритетних та успішних видів спорту. Шахи успішно розвиваються у Львові, Стрию, Червонограді, Трускавці, Городоцькому, Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Стрийському, Сокальському, Жидачівському, Радехівському, Яворівському районах. Загалом в області систематично займається шахами понад 1,5 тисячі осіб; шахові відділення функціонують у 13 ДЮСШ області; за останні 50 років підготовлено 41 міжнародного гросмейстера. Сьогодні на світовій шаховій арені Львівщину представляє 20 гросмейстерів. У світову еліту входять Василь Іванчук (16 місце), Юрій Криворучко (43 місце) серед чоловіків та Марія Музичук (11 місце) серед жінок.

Власне повернення до складу збірної команди України однієї з найкращих шахісток світуnews_muzychuk_2 Ганни Музичук, яка донедавна виступала під словенськими прапорами, істотно посилить шаховий потенціал національної збірної команди України.

Довідково.

Музичук Ганна Олегівна

Народилася 28 лютого 1990  у місті Стрию. Навчалася у Стрийській гімназії.  Закінчила Львівський державний університет фізичної культури.

Звання:  Міжнародний  гросмейстер.

Спортивні досягнення:

Триразова чемпіонка України серед дівчат, п’ятиразова чемпіонка та триразова срібна призерка чемпіонату Європи серед дівчат.

Бронзова медалістка чемпіонату світу в категорії дівчат віком до 10 років (2000), срібна медалістка чемпіонату світу в категорії дівчат віком до 12 та  до 14 років (2002, 2004); чемпіонка світу серед дівчат віком до 16 років (2006) та серед юніорок (2010), чемпіонка світу 2014 року серед жінок з шахового бліцу.

В травні 2014 року Ганна Музичук посідає четвертий рядок у світовому рейтингу ФІДЕ.

 

Тренери: Заслужені тренери України Олег та Наталія Музичуки.

Прес-служба ФШУ

{social}

{iarelatednews articleid=»1869,1830,1824″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *