Віктор Матвіїшен – чемпіон Європи з шахів U12

chess-Victor-Matviishen-u12У справжньому туристському раю, стародавньому чорногорському місті Будва, відбулися чемпіонати Європи з шахів серед юніорів, юнаків та дівчат у вікових групах U8, U12, U14, U16 і U18.

У змаганнях за класичними правилами Україна здобула одну золоту медаль. Чемпіоном Європи у номінації до 12 років став Віктор Матвіїшен з Вінниці, який набрав сім з половиною очок із дев’яти можливих. 11-річний кандидат у майстри спорту вже не вперше демонструє високий рівень гри: він є не тільки чемпіоном країни у своєму віці, але й чинним чемпіоном Вінницької області з класичних шахів серед дорослих!

Як зазначає офіційний сайт Федерації шахів України, результати решти юних спортсменів досить скромні. До десятки найсильніших у своїх категоріях увійшли Мар’ян Кириченко (Львів; U10, 6,5 очка – 9 місце), Марія Безкоровайна (Харків; U16, 6 очок – 10 місце) і Марія Танцюра (Харків; U18, 5,5 очка – 9 місце).

Загалом же на 23-му чемпіонаті Європи серед юніорів та юнаків було розіграно 12 комплектів нагород, за які боролися більше тисячі спортсменів із 48-ми країн. За 10 днів змагань учасники зіграли 4 656 партій і зробили понад 200 000 ходів.    

Також у Будві провели чемпіонати Європи зі швидких шахів і бліцу. Тут українцям вдалося зібрати щедріший медальний урожай. Чемпіоном континенту з бліцу серед дітей віком до 10 років став Марян Кириченко (Львів). Бронзову медаль у категорії до 14 років завоював Віктор Матвіїшен (Вінниця). У цій же категорії серед дівчат бронзовою призеркою стала Олена Мартинкова (Краматорськ). У турнірі зі швидких шахів Надія Шпанко з Вінниці стала володаркою бронзової медалі у категорії U12.

{social}

{iarelatednews articleid=»1654,1534,1515,1487″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *