Результати виступу українців на юнацькому чемпіонаті Європи з підводного спорту

В Стамбулі завершився чемпіонат Європи з підводного спорту серед юніорів, в якому взяли участь спортсмени з 11 країн. Загалом збірна України на континентальній першості здобули 6 нагород: 3 срібні та 3 бронзові.

Дві срібні нагороди українки здобули в естафетах. Так, срібло в естафеті  4×100 метрів (плавання в ластах) належить команді у складі: Вікторіїя Уварова, Валентина Рєзнік, Вірсавія Березна та Єлизавета Вакарева. Друге срібло дівчата здобули на дистанції 4х200 метрів (плавання в ластах) у складі Валентина Рєзнік, Єлизавета Вакарева, Вірсавія Березна та Анастасія Ізюмова.

Ще одне срібло здобула Вікторія Уварова. Спортсменка виборолла медаль у дисципліні плавання в ластах на дистанції 50 метрів. Крім срібла в своєму арсеналі Єлизавета має ще індивідуальну бронзу на дистанції 100 м в дисципліні плавання з аквалангом.

Індивідуальний бронзовий здобуток має також Єлизавета Вакарева на дистанції 200 м плавання в ластах.

У змішаній естафеті 4х100 плавання в біластах команда наших співвітчизників, до якої увійшли Максим Цвеліх, Єлизавета Вакарева, Вірсавія Березна та Владислав Желятдінов фінішувала третьою.

Вітаємо спортсменів з новими досягненнями!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *