Вікторія Цимбал стала володаркою кубку світу з фігурного катання на роликових ковзанах!

В місті Корк (Ірландія) відбулися одразу два найважливіших турніри сезону з фігурного катання на роликових ковзанах — Чемпіонат Європи та Відкритий Кубок Світу. Шість українських спортсменок представляли нашу країну одразу в двох видах програми змагань — одиночне катання та соло-танці на роликових ковзанах.

За результатами Чемпіонату Європи з фігурного катання на роликових ковзанах Вікторія Цимбал, посіла 4 місце в програмі з соло-танців.

За результатами Відкритого Кубку Світу з одиночного катання маємо 7 нагород:

Володаркою кубку світу стала Вікторія Цимбал у категорії юніори, срібний дивізіон. Срібну медаль здобула Ангеліна Соловйова у категорії кадети, 3 дивізіон. А бронзовими призерками стали Марія Єщенко, яка дебютувала у категорії чікс (еліт дивізіон) та Дар’я Реброва у категорії чікс (срібний дивізіон).

Анна Вінник посіла 5 сходинку турнірної таблиці, а Лада Бондаренко – 7 місце.

В категорії соло-танці маємо наступні досягнення: золото в Дар’ї Ребрової, срібло в Ангеліни Соловйової, бронза в Ганни Вінник. Марія Єщенко стала четвертою.

Крім того, на генеральній Асамблеї Міжнародної асоціації фігурного катання на роликових ковзанах (WIFSA), що проходила під час чемпіонату Європи, —  Україна подала заявку на проведення чемпіонату Європи у 2019 році. Претендентами також стали Італія та Франція.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *