Вільна піраміда: Косогов та Іванова – чемпіони України

billiard-champ-ukr-2013У київському більярдному клубі «Кураж» пройшов чемпіонат України з найбільш популярної дисципліни російського більярду – «Вільної піраміди». За титул у чоловічому турнірі змагалися 64 спортсмена, у жіночому – 19.

Вже у перший день змагань знову змусив говорити про себе Євген Новосад. Більярдист, який раніше спеціалізувався на пулі і був одним з найкращих у країні у цьому різновиді гри, демонструє усе більш переконливі результати у піраміді. Ось і цього разу він зірвав справжній шквал аплодисментів, коли у матчі проти Олександра Дрозди за 11 хвилин забив 29 куль з кия!

Фахівці відзначають, що Новосад помітно додав навіть у порівнянні з І етапом Кубку України, де став третім. Сам Євген зауважив, що не так давно переїхав до Києва, щоб інтенсивніше тренуватися і частіше виступати на турнірах з піраміди. Як бачимо, результат не забарився: у грі Новосада все менше слабких місць, до глибокого розуміння тактичних тонкощів гри додалася впевнена «кладка». В цьому на власному досвіді змогли переконатися і такі сильні спортсмени, як, зокрема, Дмитро Білозорьов (6:1 на користь Новосада) і Станіслав Тимчій (6:2 у півфіналі). Лише на фінал сил та удачі Євгену не вистачило.

У вирішальному поєдинку він зустрівся з іще одним представником дніпропетровського більярду, який демонструє відмінну форму у першій половині сезону, – Владиславом Косоговим, переможцем того самого І етапу Кубку України. У півфіналі Косогов розгромив Микиту Волика (6:0), а у фіналі, що проходив в агресивній атакувальній манері, динамічно і видовищно, здолав Новосада – 7:3. Обидва фіналісти отримали місця у збірній Україні і тепер мають нагоду заявити про себе на повний голос на міжнародній арені.

У фіналі турніру жінок зійшлися Марія Пудовкіна і Вікторія Іванова. Дівчата подарували матч з шикарно закрученим сценарієм. Вікторія взяла першу партію, але вже зовсім скоро перед вела Марія – 3:1. Враховуючи, що зустріч проходила до чотирьох перемог, шанси Іванової виглядали чисто теоретичними. Але боротися потрібно доти, доки ці самі шанси є, хай хтось і назве їх примарними. Вікторія Іванова зуміла переломити хід гри, виграла 4:3 і стала чемпіонкою України.

{social}

{iarelatednews articleid=»1457,1423,1382″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *