Вінничани виграли чемпіонат України з ушу-саньшоу

altУ Броварах на Київщині пройшов чемпіонат України з ушу-саньшоу (контактні поєдинки). Участь у ньому взяли представники 12 областей України. Загальна кількість учасників – близько 150 атлетів. Цей чемпіонат дав шанс найкращим спортсменам, які вибороли перші місця у своїх вагових категоріях, змагатися на чотирнадцятому чемпіонаті Європи. Цього року він проходитиме з 25 до 31 березня в місті Таллінн (Естонія). Від України за звання чемпіона Європи битимуться 30 найкращих спортсменів-юніорів та дорослих.
Дмитро Баток, зірка українського ушу, віце-чемпіон світу, здобувши перемогу на нинішньому чемпіонаті України, зазначив, що суперник у фіналі був складним, але місячна підготовка дала про себе знати (останні три тижні Дмитро взагалі присвятив винятково тренуванням). Психологічне налаштування на чемпіонат Європи – лише перемога. 
Командні місця на Чемпіонаті розподілилися таким чином: 1 місце – Вінницька область, 2 місце – Київська область, третє – Донецька. Президент Української федерації ушу Олег Чуканов відзначив роботу Вінницької області, її професійний підхід, адже представники команди насправді вражали своєю майстерністю.
Також президент УФУ додав, що морози не завадили провести все на вищому рівні – завдяки злагодженій роботі організаторів, змагання виявилися дуже «теплими». Не обійшлося без травм, але це були максимум розбиті носи та незначні забиття. 
Розказав Олег Чуканов і про плани на майбутнє: окремо проводити чемпіонат України серед молоді та юніорів. Адже коли дуже багато людей, не зручно ні глядачам, ні учасникам. Щодо підготовки до європейського чемпіонату, то вона ще не почалася. Але незабаром збереться тренерська рада, і будуть розставлені усі крапки над «і».
{social}
{iarelatednews articleid=»874″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *