Віталій Пацура – найрезультативніший гравець збірної Європи

patsura_atlantic_challenge_cup_2016З 8 по 11 липня в Шаумбурзі (Іллінойс, США) проходив Atlantic Challenge Cup 2016 – міжнародний командний турнір, юніорський варіант Кубка Москоні. Вперше представник українського більярду взяв участь у таких змаганнях. Віталій Пацура потрапив до команди Європи, завдяки вдалому виступу на Чемпіонаті Європи з пулу.

Вже в перший день турніру українець продемонстрував найвищий коефіцієнт результативності. Протистояння тривало чотири дні, за цей час були зіграні матчі у форматі 6 на 6, 3 на 3, пара проти пари, а також індивідуальні зустрічі. Кожна гра тривала до шести перемог. Як підсумок, команда Старого світу здобула впевнену перемогу над збірною Нового світу з рахунком 11-3, а Віталій Пацура ще й отримав нагороду у вигляді кубку як найрезультативніший гравець.

Вперше командна зустріч між юніорами Європи та Америки була проведена в 2015 році. Суть Atlantic Challenge Cup полягає в розкритті потенціалу молодих обдарувань лузного більярду. За прикладом Кубку Москоні, на Atlantic Challenge Cup запрошуються тільки кращі гравці Європи і Америки (по 4 юніора і 2 дівчини від кожної команди).

Віллі Москоні – професійний американський гравець.Змагання на Кубок Москоні почали проводити після того, як в 1993 році легенда у світі більярду пішов з життя. Починаючи з 1994-го щорічно розігрують Кубок Москоні – турнір з «9-ки» між командами Європи та Америки, який наразі є одним з найпопулярніших і захоплюючих змагань в історії більярду. На сьогоднішній день саме команда Європи зберігає в себе головний приз, в активі якої 10 перемог, тоді як у команди Америки – 11. Учасники турніру за 21 рік – це виключно кращі гравці, зірки світового масштабу з пулу і снукеру.

Нагадаємо, у квітні цього року Віталій Пацура вперше підкорив дорослу першість Європи з пулу

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *