Віталій Кличко готується до бою з Томашем Адамеком

altМенеджер братів Кличків Берндт Бенте спростував інформацію про те, що поєдинок між чемпіоном WBC в суперважкій вазі Віталієм Кличком і Томашем Адамеком, який заплановано на 10-те вересня, може пройти не у Вроцлаві, а в Берліні. «Ми в постійному контакті з менеджерами стадіону, – підкреслив Бенте. – Не існує жодної небезпеки перенесення бою в будь-яке інше місто. Ми будемо готові до вечора професійного боксу у Польщі на 100%, як і планували».
У той час, поки менеджери займаються організацією події, український чемпіон під час медіа-днів розповів журналістам, як він буде перемагати Адамека. На питання про те, чому глядачам заборонено знімати його тренування, Віталій відповів: «Кожен охочий може прийти на тренування, подивитися. Але навіть якщо за мною будуть записувати, знімати, як я тренуюся, моєму суперникові це навряд чи допоможе. Навпаки – тільки лише злякає!.
Я думаю, що нокаутую Адамека. Томаш – мужній боксер, він уміє грамотно пересуватися по рингу. Він кращий за Девіда Хея, і наш бій, безумовно, буде кращим, ніж поєдинок мого брата з британцем, – сказав Віталій. – Я більший, але мені потрібно бути більш швидким і більш витривалим. Однак не забувайте, що я є природним супертяжем і маю сильний удар. Адамек каже, що на його стороні буде швидкість. Що ж, подивимося, хто з нас буде швидшим».
Відповідаючи на одне з питань, Віталій Кличко прокоментував бажання Шеннона Бріггза знову вийти проти нього у ринг: «Я дуже хвилювався після нашого бою, коли дізнався, що Шеннон потрапив до лікарні. Якщо він зараз робить такі заяви, значить, він вже одужав і почувається добре. Так що мені буде дуже шкода знову відправити Бріггза в лікарню. Адже я бажаю йому тільки здоров’я!».
Чемпіон зазначає, що всі питання щодо можливих суперників після 10-го вересня і наступного поєдинку його брата Володимира зараз не актуальні. «Сьогодні найголовніший бій для братів Кличків – це бій з Адамеком! Я кожен день дивлюся відео з ним, вивчаю його поєдинки, Томаш став мені майже рідним. Серйозно підходжу до нашої зустрічі. За тиждень до бою буду вже у Вроцлаві і для того, щоб підтримувати форму, буду продовжувати там тренуватися».
Бернд Бенте також повідомив у прес-релізі RTL, що на бій Кличко- Адамек продано вже 40 тисяч квитків, залишилися лише 2 тисячі квитків категорії VIP. Телеглядачі 100 країн зможуть подивитися бій у Вроцлаві завдяки каналу RTL. Серед каналів, які купили права на показ цього поєдинку, числиться і американський HBO, котрий ігнорував останнім часом бої Кличків (Ларрі Мерчант, експерт HBO з 1978 року, заявляв у інтерв’ю, що стиль бою і вибір суперників Кличками не сприяють підвищенню інтересу американської публіки до поєдинків братів, винятки становлять лише бої Кличко-Хей і Кличко-Адамек).
{social}
{iarelatednews articleid=»652,585,448,440,417″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *