В’ячеслав Глазков упевнено переміг Дениса Бахтова

Український боксер-важковаговик В’ячеслав Глазков здобув дев’яту перемогу у дев’ятому поєдинку на професійному рингу. Під час вечора боксу у російському Екатеринбурзі суперником луганчанина був дуже непростий росіянин Денис Бахтов (33(22)-6(3)-0), котрий має солідний статусом і не програвав упродовж останніх трьох років.
На зважуванні призер пекінської Олімпіади Глазков виявився легшим за Бахтова майже на 5 кілограмів, а під час двобою уміло використав свої козирі.
Глазков, який дебютував на профі-рингу у липні 2009-го, довів, що йому не рано битися з суперниками такого рівня. Бій вийшов видовищним і безкомпромісним. Cтакілограмові атлети так люто обмінювалися ударами, що зал тільки охав і ахав. За Глазкова уболівав фанат з дуже з гучним голосом. Цей персонаж майже не замовкав ні на секунду, скандуючи «Славо, давай» і «Славо, ти найкращий». І Слава давав – кілька разів він здорово приклався до свого суперника, зірвавши оплески глядачів. Денис відповідав, але значно рідше. Глазков бив більше і точніше, загалом був технічніший, швидший, розумніший у рингу, і в підсумку усі три судді віддали йому перемогу з рахунком 80:72. Тільки у 5-му і 6-му раундах в українського боксера були невеликі труднощі, а в цілому він провів 8-раундовий поєдинок на одному диханні.
box-Vyacheslav-Glazkov-1Український боксер-суперважковаговик В’ячеслав Глазков здобув дев’яту перемогу у дев’ятому поєдинку на професійному рингу. Під час вечора боксу у російському Екатеринбурзі суперником луганчанина був дуже непростий росіянин Денис Бахтов (33(22)-6(3)-0), котрий має солідний статус і не програвав упродовж останніх трьох років.
На зважуванні призер пекінської Олімпіади Глазков виявився легшим за Бахтова майже на 5 кілограмів, а під час двобою уміло використав свої козирі.
Глазков, який дебютував на профі-рингу у липні 2009-го, довів, що йому не рано битися з суперниками такого рівня. Бій вийшов видовищним і безкомпромісним. Cтокілограмові атлети так люто обмінювалися ударами, що зал тільки охав і ахав. За Глазкова уболівав фанат з дуже з гучним голосом. Цей персонаж майже не замовкав ні на секунду, скандуючи «Славо, давай» і «Славо, ти найкращий». І Слава давав – кілька разів він здорово приклався до свого суперника, зірвавши оплески глядачів. Денис відповідав, але значно рідше. Глазков бив більше і точніше, загалом був технічніший, швидший, розумніший у рингу, і в підсумку усі три судді віддали йому перемогу з рахунком 80:72. Тільки у 5-му і 6-му раундах в українського боксера були невеликі труднощі, а в цілому він провів 8-раундовий поєдинок на одному диханні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *