Владислав Єленіч – чемпіон світу з вільної піраміди!

Україна втретє в історії вітчизняного більярду заволоділа золотом чемпіонату світу з вільної піраміди. В місті Бельци (Молдова) завершилась світова першість зі спортивного більярду в дисципліні «вільна піраміда» серед юніорів та дівчат. Україну представляли 20 спортсменів.

Найвищого результату сягнув Владислав Єленіч, який виборов золото та здобув титул чемпіона світу! Загалом в арсеналі українців дві нагороди. Другим призером став Андрій Родіонов, який виборов бронзу.

До чвертьфіналів дійшли лише четверо українців. Один з матчів був суто українським – Владислав Єленіч грав за вихід у півфінал із співвітчизником Анатолієм Сокальським. Ще двом українцям, Андрію Родіонову та Сергію Гольєву, дістались росіяни Костянтин Мішатін та Всеволод Авер’янов. Сергій хоча і відчутно виріс у своїх показниках, проте не зміг подолати свого суперника та зупинився за крок до медалі. В Українському матчі перемогу здобув Владислав Єленіч. Також, до півфіналу пробився Андрій Родіонов.

Обидва українські  півфіналісти отримали в суперники спортсменів російської збірної — Виноградова та Авер’янова. Відзначимо, що ще до початку турніру, Антон Виноградов вважався одним з основних фаворитів турніру. І хоча, Андрій дуже гідно протистояв суперниковы, але все ж поступився та залишився з бронзою.

Владислав провів відмінний матч, домінуючи від початку і до кінця поєдинку з Всеволодом Авер’яновим. З самого початку Еленіч вийшов вперед  і так і не дав сопернику можливість навіть порівняти рахунок.

В заключному матчі Єленіч з великою перевагою переміг росіянина Антона Виноградова. Було помітно, що у Влада мала місце чітка установка, якої він чітко дотримувався: він не кидався на сумнівні бали і за кожного зручного моменту йшов у відіграш.

Саме так чітко та впевнено здобув свій чемпіонський титул Владислав Єленіч!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *