Войцицький знову у лідерах, Пащинський закріпився на третій позиції

altРостислав Войцицький, посівши четверте місце на 10-му етапі чемпіонату Європи з мотокросу у класі 85 сс (юніори), знову вийшов у лідери загального заліку. Микола Пащинський на 6-му етапі ЧЄ у класі EMX Open став третім і закріпився на третьому місці заліку чемпіонату.
Войцицький цими вихідними змагався у Франції. Місцеві юніори, які не брали участі у попередніх етапах, вирішили дати бій лідерам чемпіонату, що на рідній і знайомої трасі їм цілком вдалося. В обох заїздах всі три перших місця були за французами.
лідерство в Але це не завадило нашому Ростиславу Войцицькому виступити успішно і повернути собі чемпіонаті. Ключові події відбулися на старті першої гонки, коли місцеві хлопці протаранили двох лідерів чемпіонату. Підсумком надмірно контактної боротьби стали перелом ноги у литовця Армінаса Ясіконіса, котрий ішов в чемпіонаті на третій позиції, і технічний схід Хорхе Сарагоси-Бельтрана, якому вдарили в переднє колесо і зігнули гальмівний диск. Войцицькому вдалося уникнути проблем на старті, що дозволило йому фінішувати четвертим.
Другий заїзд був не менш складним, але Ростислав повторив свій результат першої гонки і знову приїхав на четвертій позиції. Валерій Доценко фінішував на 11-й позиції (16-те місце у першому заїзді), а Володимир Тарасов – на 12-й, при цьому Тарасов ще й «притримав» Сарагосу, який фінішував 13-м (у першій гонці Тарасов був також 12-м).
За підсумками французького раунду Ростислав Войцицький вийшов на перше місце і тепер випереджає Хорхе Сарагосу на 18 балів, що значно збільшує його шанси на чемпіонський титул напередодні останнього етапу, який пройде 4-го вересня в болгарському Севлієвo.
Шостий етап чемпіонату EMX Open пройшов на треку в російському Нелідово. Як і рік тому, перемогу тут святкував росіянин Олександр Іванютін. У його активі звитяга в першому заїзді і друге місце у другому. Друге місце несподівано посів пілот з Латвії Томс Мацукс. У першому заїзді він фінішував шостим, а другу гонку виграв.
Лідер чемпіонату, чех Петр Бартош, який виграв три попередні етапи (Брешице, Київ, Ольштин), цього разу може похвалитися тільки четвертим місцем на етапі (2-ге і 6-те місця в заїздах). Щоправда, його головний конкурент у боротьбі за титул, білорус Євген Тилецький, виступив ще гірше (4-те і 13-те місця в заїздах), і тепер пілотів розділяє 15 очок.
Микола Пащинський посів уже звичне для себе третє місце на етапі (3-тє і 4-те місця в заїздах) і з урахуванням того, що його головний конкурент у боротьбі за 3-тє місце чемпіонату Європи, хорват Ненад Сіпек, не приїхав до Нелідово, закріпився у топ-3.
Ще один український пілот, Роман Морозов, двічі фінішував п’ятим. 
Уже на цьому тижні українські гонщики візьмуть участь в індивідуальному чемпіонаті Європи серед юніорів. Змагання пройдуть у класах 125сс і 85сс. На Апеннінський півострів відправляється досить велика група українських спортсменів. Ростислав Войцицький вже не зможе згідно регламенту виступити у класі 85сс і відповідно поїде у більш потужному класі 125сс, в якому не має поки достатнього досвіду, щоб на рівних протистояти провідним юніорам світу. Тож головними надіями українських вболівальників у цьому класі будуть вихованець волинської школи мотокросу Андрій Буренко, а також киянин Дмитро Асманов.
У класі 85сс топ-пілотами від України будуть Володимир Тарасов та Валерій Доценко, які на даний момент посідають відповідно 5-те і 7-ме місця в чемпіонаті Європи. Крім них, честь українського прапора також будуть захищати Дмитро Грималюк і Микита Києнко.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»728,723,698,674,654,621,613,601″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *