Володарі КУ-2016 з вільної піраміди

 billiard_cupofukr-2016_final Нещодавно в Харкові завершився розіграш фіналу Кубку України 2016 року з більярдного спорту в дисципліні «Вільна піраміда». У турнірі серед жінок та чоловіків зібралося 72 претенденти з 14 регіонів.

Володарями цьогорічного Кубку стали Олександр Паламар з Харкова і Ганна Котляр з Києва.

Срібні нагороди змагань вибороли Марко Плешко з Анастасією Ковальчук.

Третю сходинку у чоловіків посіли Максим Осичнюк та Олександр Котенко, тоді як серед жінок бронзовими призерками стали Олена Афанасьєва і Марія Пудовкіна.

Напередодні дорослого турніру визначили кращих в юніорському Кубку України з вільної піраміди, в якому взяли участь 51 спортсмен з 11 регіонів.

Серед юніорів місця розподілилися наступним чином: 1-е – Андрій Тихий; 2-е – Андрій Родіонов; 3 – Микита Адамець і Сергій Гольєв.

В юнацькому турнірі перемогу святкував Микита Гоменюк. Другим був Тимур Івасюк. Третє місце посіли Семен Савенков та Ілля Непийпиво.

Одночасно із цим ми дізналися сильніших дівчат. Володаркою КУ-2016 з вільної піраміди стала Христина Шевченко. Компанію на п’єдесталі пошани їй склали Анастасія Кликова (срібло), Єлизавета Завгородня і Марія Кочук (обидві – бронза).

Раніше ми повідомляли, що на Чемпіонаті світу 2016 року з вільної піраміди українці зробили медальний хет-трик. Зокрема, срібна призерка фіналу КУ Анастасія Ковальчук дісталася фіналу ЧС.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *