Володимир Кличко: «Готуюся до бою з найважчим суперником»

altЧемпіон світу з боксу за версіями IBF/WBO Володимир Кличко вважає, що Девід Хей стане для нього найбільш непростим суперником за довгий час. Зараз Володимир готується до бою в австрійських Альпах.
«Я всім задоволений, мені подобається тренуватися в Альпах, тут мене ніщо не відволікає, – цитує Володимира boxingscene.com. – З нетерпінням чекаю 2 липня, коли я зустрінуся з Девідом Хеєм. Сподіваюся, він з’явиться, і цей бій дійсно відбудеться. Можна багато говорити, але я знаю, що мені доведеться зустрітися з одним з найкращих бійців, у нього сильний удар і хороша швидкість. Він любить хвалитися, але в будь-якому випадку я готуюся до бою з найважчим суперником з усіх, з ким мені доводилося зустрічатися. У нього є певна майстерність, і для мене головне – перемогти його, а титули і все інше – на другому місці ».
Тренер Володимира Кличка Еммануель Стюард впевнений, що його підопічний не стане довго тягнути і нокаутує свого супротивника Девіда Хея не пізніше четвертого раунду, надто вже британець його розізлив. Стюард вважає, що Хею вдасться змусити Володимира відмовитися від свого аналітичного стилю боксу.
«Так, мене засмучує систематичний, аналітичний стиль боксу, який Володимир показував у деяких своїх боях, – сказав Стюард в інтерв’ю Sky Sports News. – Мене найбільше засмучує те, що у нього такий великий талант, і я знаю, на що він здатний. Але у нього часто бої схожі на шахові партії. Я думав, що Леннокс в цьому відношенні поганий, але Володимир ще гірший – у тому плані, що він занадто довго думає в ринзі. Однак, я думаю, що в бою з Хеєм він проявить свої емоції. Володимир дійсно дуже злий на Хея, той вивів його з себе, тому Володимир буде набагато агресивніший в цьому поєдинку, ніж у минулому. Думаю, ми побачимо вибухові перші кілька раундів. Але в четвертому Володимир нокаутує Девіда».
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *