Вперше топ-8 абсолютної першості Японії з кіокушин карате

kyokushin_karate_japan-2016_ismailov У Токіо (Японія) завершився 48-й абсолютний національний чемпіонат з кіокушин карате серед чоловіків. У топ-8 одного з найпрестижніших і сильніших турнірів у світі фінішував український спортсмен. Ельдар Ісмаїлов став восьмим бійцем абсолютного турніру.

Україну на цих змаганнях представляли троє учасників. Окрім зазначеного вище Ісмаїлова, боротьбу за позиції вели Всеволод Всеволодов та Микита Пешенко. Однак саме на Ельдара покладали найбільші надії.

Виступ херсонського бійця на чемпіонат Японії був складним. Йому дошкуляла травма ноги, яку він дістав ще в перший день змагань. Сильний біль супроводжував атлета протягом всієї дистанції турніру, не даючи йому нормально працювати ногами (підозра на перелом). Попри те, що він не міг виступати на повну, це не завадило Ельдару у фінальній день змагань гідно протистояти кращим японським бійцям.

Восьма підсумкова позиція Ісмаїлова є на даний момент кращою і єдиною для українського кіокушину. Три роки тому українець Олександр Єременко став чемпіоном Японії у вазі понад 90 кг, але це було в рамках вагового національного чемпіонату цієї країни.

Відзначимо, що Ельдар Ісмаїлов є одним з лідерів збірної України з кіокушин карате. Він став автором єдиної української золотої медалі цьогорічного вагового Чемпіонату Європи (IKO) серед дорослих.