Вперше Україна виграла командний ЧЄ з Ґо

go_eurochamp_2016_team_ukrЦими вихідними в рамках Європейського Конгресу з Ґо в Санкт-Петербурзі (Росія) збірна України боролася у фіналі командної першості Європи.

Нагадаємо, наші хлопці – Артем Качановський, Андрій Кравець, Богдан Жураковський, Дмитро Богацький та Володимир Кокозей пройшли до фінальної стадії ЧЄ-2016, обігравши на відбірковому етапі Німеччину, Росію, Нідерланди, Фінляндію, і достроково за два тури до закінчення відбору оформили собі вихід у фінальні матчі.

У Санкт-Петербурзі українці провели три гри. Старт боротьби розпочали з перемоги над сильною командою Румунії – 4-0. Другий раунд був проти Франції, з якою ми зіграли внічию – 2-2. Свої партії виграли наші лідери – Артем Качановський та Андрій Кравець. Третій, він же заключний, матч проходив проти господарів. У першій партії Качановський поступився Іллі Шишкіну, проте наступні три Кравець, Жураковський і Богацький залишили за собою.

Таким чином, не програвши жодного раунду, чоловіча збірна України з Ґо вперше піднімається на найвищу сходинку командного Чемпіонату Європи.

Почесний Президент УФГО Володимир Костерін зазначив, що таке досягнення – це  привід для гордості.

«Лідерство України в такому інтелектуальному виді спорту як ґо свідчить про значний потенціал країни. Наші гравці показали високий рівень майстерності та розуміння базисів древньої гри, яка є надзвичайно популярною у країнах Далекого Сходу. Ґо, як гру, що ефективно розвиває мислення, доцільно включити до шкільної програми, щоб років за десять підготувати молодь, яка мислитиме стратегічно та розумітиметься на тактичних рішеннях».

 

Окрім того, на щорічній Конференції Європейської федерації ґо, яка відбулася в рамках Конгресу, Україна отримала право на проведення Чемпіонату Європи з ґо серед жінок у 2017 році та Юнацького чемпіонату Європи з ґо у 2018 році. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *