Вперше українець піднявся на п’єдестал чемпіонату Європи з аквабайку!

Андрій Єгельницький став віце-чемпіоном Європи з аквабайку у дисципліні фрістайл! Чемпіонат складався з трьох етапів та Суперфіналу, які проходили у Франції (І етап), Англії (ІІ етап) та Австрії (ІІІ етап та Суперфінал). Український спортсмен взяв участь у двох етапах (І та ІІІ), де впевнено здобув перемогу та путівку до фінального змагання.

На Чемпіонаті були представлені наступні класи: до 800 кубів, до 900 кубів до 1200 кубів та Beginner Open, де беруть участь новачки на байках всіх класів. Українець виступав у класі до 900 кубів.

У Суперфіналі беруть участь 5 кращих спортсменів, яких визначають за результатами всіх етапів. Андрій здобув перемогу на обох етапах, де брав участь, що, незважаючи на відсутність результатів ІІ етапу, зробило його одним із фаворитів турніру.

На жаль в самому кінці наш спортсмен не дотягнув до золота зовсім трохи – завадила травма. Під час заїзду Андрій пошкодив коліно і не зміг відкатати програму на 100 %.

«Ніхто з українців ще не піднімався на п’єдестал чемпіонату Європи, і я звичайно задоволений, що досяг такого результату, але розумію, що мав би стояти вище. Я був готовий до перемоги, я мав стати кращим, але цього разу не вийшло» — коментує свої результати спортсмен.

Андрій з самого дитинства знаходиться поміж техніки, з 12 років він вже професійно займався гонками на аквабайках, а у 2010 (у 15-річному віці) почав виступати і у фрістайлі. Андрій не розмежовує дисципліни, але прагне перемоги:

«Я займаюсь обома напрямками, але це дещо складно, адже технічно ці категорії дуже відрізняються і байки відповідно різні. Сьогодні ставлю перед собою мету здобути все ж таки золото на ЧЄ, хотілося б вийти на світові змагання з чемпіонським титулом за плечима».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *