Вперше в Україні відбувся чемпіонат з пляжного футболу серед жінок!

22 та 23 липня в Одесі відбулась знакова подія у світі спорту – перший в історії Чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих команд. У Чемпіонаті взяли участь 20 команд з Одеської, Миколаївськой, Київської, Харківської, Черкаської та Хмельницької областей

За результатами перших матчів до чвертьфіналу вийшли 8 команд: NRG (Київ), МРIЯ-2006 (Ананьїв), ПАНТЕРИ (Умань), ОРІОН-АВТО (Миколаїв), 5G (Київ), ЖФК ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса), КВITKA HA KAMEНI (Кам’янець-Подільський) та ЖИТЛОБУД-2 (Харків).

Жіночі матчі проходили цікаво та несподівано. В результаті право грати у півфіналі дісталось командам: МРIЯ-2006 (Ананьїв), 5G (Київ), ПАНТЕРИ (Умань) та КВITKA HA KAMЕНI (Кам’янець-Подільський).

Суддями та коментаторами відзначено чудову гру на воротах Анастасії Терех, яка аж до самого фіналу не пропустила жодного м’яча ані на стадії групового етапу, ані у чвертьфіналі. Воротар та командна робота призвели до перемоги київського 5G у матчі з МРІЄЮ (3:0).

Другими грали команди ПАНТЕРИ (Умань) та КВITKA HA KAMЕНI (Кам’янець-Подільський). Дівчата показали вперте протистояння: усі три періоди та екстра-тайм команди провели нічиїми, у підсумку, долю переможця довелося визначати у серії 9-метрових. Тут ПАНТЕРИ виявились сильнішими: вони забили всі три удари, а суперниці змогли пробити їх лише раз.

Таким чином, у боротьбі за титул чемпіонок зійшлися  ПАНТЕРИ та 5G. Гра була запеклою та мало не закінчилася з рахунком 1:1. Але ПАНТЕРИ за дві хвилини від завершення забили вирішальний гол, закінчивши матч з рахунком 2:1.

Їх перемога надала команді офіційне право представляти країну у Лізі чемпіонів, а учасниць чекатимуть заслужені звання майстрів спорту України.