Всесвітні ігри 2021 прийматиме Бірмінгем (США)

IWGA-President-Jose-Perurena-announces-Birmingham-Host-City-of-TWG2021XI Всесвітні Ігри з неолімпійських видів спорту буде проведено у найбільшому місті штату Алабама – Бірмінгемі, про це нещодавно повідомив президент Міжнародної асоціації Всесвітніх Ігор (IWGA) Хосе Переруна.

За день до оголошення остаточного рішення виконавчий комітет IWGA заслухав фінальні презентації делегацій з Ліми (Перу), Уфи (РФ) та Бірмінгему (США) і наступного дня на прес-конференції президент асоціації, власне, це рішення і озвучив.

«Ми раді, що саме Бірмінгем прийматимен наші Ігри в липні 2021 року і впевнені, що тут буде створено оптимальні умови для спортсменів, тренерів  та й взагалі для всіх учасників такої важливої події, як Всесвітні Ігри. Звісно, усі кандидати запропонували хороші умови і вибрати було не просто. Проте ми зробили саме такий вибір і сподіваємось, що Бірмінгем виправдає усі наші сподівання», — сказав Хосе  Перурена.

Отож, після старту в 1981 році у Санта-Кларі Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту знову повертаються до Сполучених Штатів Америки.  Для Бірмінгему це будуть перші міжнародні мультиспортивні змагання такого рівня.

{social}

{iarelatednews articleid=»1954,1949,1854,1610″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *