Всесвітні ігри: 83 країни вже підтвердили свою участь

world-games-bakery-3За 136 днів до початку головної спортивної події року – ІХ Всесвітніх ігор у Калі (Колумбія) – 83 країни підтвердили свою участь у змаганнях. Як звітують організатори, найширше на Іграх будуть представлені збірні Колумбії, Франції та Німеччини, чиї спортсмени змагатимуться у 23-х дисциплінах. Українці на даний момент представлені у п’ятнадцяти видах спорту.

Наразі завершено кваліфікаційні турніри майже у всіх видах програми. Залишилося розіграти останні ліцензії тільки у парашутному спорті, більярді, карате, регбі та воднолижному спорті. Ім’я останнього учасника Всесвітніх ігор стане відомим у травні.

Загалом оргкомітет очікує понад 4 тисячі спортсменів, які змагатимуться у 31-му виді спорту (26 офіційних та 5 – за запрошенням), 1200 журналістів, 800 тренерів і 600 суддів! Щоб якнайкраще прийняти гостей, залишити у них найсвітліші враження про Колумбію, в Калі запустили волонтерську програму з оздоблення міста. Місцева влада встановила п’ять днів, у які всі національно свідомі мешканці Калі допомагатимуть спеціалізованим компаніям прибирати вулиці, парки, сквери, пам’ятники, історичний центр, оформлюватимуть фасади своїх будинків у спортивному стилі.

Взагалі місто живе майбутніми Всесвітніми іграми. Тут постійно відбуваються різноманітні піар-акції. Приміром, у ці дні проходить конкурс пекарів і кулінарів, які представляють справжні витвори мистецтва на спортивну тематику. «Калі запрошує світ», а світ їде в гості до Калі. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1405″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *