Всесвітні ігри. День 1. Програма змагань

world-games-Alina-Maksymenko-2Сьогодні, у перший день змагань на Всесвітніх іграх, розіграють 28 комплектів нагород. У трьох видах спорту – підводне плавання, художня гімнастика і сумо – за медалі боротимуться українці, і в усіх трьох ми небезпідставно розраховуємо на медалі.

Першими у боротьбу вступають плавці в ластах. О 17:00 за Києвом розпочнуться кваліфікаційні запливи , а о 1-й ночі – фінали на дистанціях 100 м (поверхня), 400 м (поверхня) у чоловіків, і 200 м (поверхня), 50 м (глибина – без використання дихальної трубки), 4х100 м (глибина) у жінок.

За Україну на 100-метрівці попливуть Дмитро Сидоренко та Олександр Коньков, на 400 м – Олександр Одиноков і Денис Грубник, на 200 м у жінок – Ольга Шляховська і Яна Трофимець, на 50 метрів – Катерина Ділова і Маргарита Артюшенко.

О 20:40 (тут і далі – за київським часом) на дохьо вийдуть борці сумо. Будуть розігруватися нагороди у легкій, середній і важкій вазі серед жінок і чоловіків. Перший фінал – у змаганнях жінок легкої ваги – заплановано на 00:50.

За Україну боротимуться: Аліна Бойкова і Світлана Тросюк (легка категорія), Марина Прищепа, Ілона Биреш і Марина Максименко (середня вага), Світлана Ярьомка (важка категорія), Медат Курбедінов (легка категорія), Євген Козлятін, Олександр Гордієнко, Костянтин Єрмаков (середня вага), Дмитро Слепченко і Олександр Вересюк (важка категорія). Найбільш неприємне жеребкування, мабуть, у Євгена Козлятіна, який у першому раунді зустрінеться з японцем Ріо Іто.

Справжньою окрасою стартового дня на Всесвітніх іграх мають стати змагання художніх гімнасток, які розпочнуться о 23:00. Визначаться чемпіони і призери у вправах з обручем та м’ячем. Наші Аліна Максименко і Ганна Різатдінова – серед головних фавориток. Основні конкурентки серед двох десятків суперниць традиційно з Росії. Це нові зірочки художньої гімнастики, чемпіонки Європи Дарина Сватковська і Яна Кудрявцева. Фінальні виступи – о 3:45.

Також будуть розіграні медалі у таких видах програми:

— карате (наша Аніта Серьогіна поки готується – змагання в її ваговій категорії у суботу);

— дуатлон (жінки);

— лайф сейвінг (рятування життя).

Розпочнуться змагання з більярду, роликового хокею, ракетболу, софтболу, фігурного катання на роликових ковзанах і воднолижного спорту.

Трансляцію наживо, а також архівні відеоматеріали зі Всесвітніх ігор, дивіться на офіційному сайті.

{social}

{iarelatednews articleid=»1564,1562″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *