Всесвітні ігри. День 2. Програма змагань та медальний залік

world-games-sumo-Oleksandr-VeresyukУ другий день змагань на Всесвітніх іграх у Калі (Колумбія) визначаться володарі іще 30-ти комплектів нагород.

Ми знову будемо вболівати за Україну у змаганнях з сумо, де визначаться найсильніші серед жінок і чоловіків в абсолютних вагових категоріях. Боротимуться Аліна Бойкова, Світлана Ярьомка, Марина Прищепа, Ілона Биреш, Марина Максименко, Світлана Тросюк, Костянтин Єрмаков, Мідат Курбедінов, Євген Козлятін, Олександр Гордієнко, Олександр Вересюк і Дмитро Слепченко. Початок кваліфікації – о 20:30. Фінали – опівночі за Києвом.

Нові п’ять дистанцій чекають на нас у плаванні в ластах. На стометрівці у жінок змагатимуться українки Анастасія Антоняк і Маргарита Артюшенко, 400 метрів попливуть Яна Трофимець і Ольга Шляховська. На 200 м у чоловіків заявлені Денис Грубник і Євген Степанчук, на 50 м (глибина) – Дмитро Сидоренко. На завершення – чоловіча естафета 4 по 100 метрів. Кваліфікація стартує вже за годину, фінали почнуться о 3:10 ночі.

Художні гімнастика закриває свою програму змаганнями у вправах з булавами. Анна Різатдінова і Аліна Максименко готові поповнити медалями скарбничку збірної. Кваліфікація – о 23:00, фінал – о 3:30.

У змаганнях з карате у ваговій категорії до 61 кг за медаль боротиметься наша чемпіонка Європи Аніта Серьогіна. Кваліфікація уже триває, фінали – одразу після опівночі.

Розпочинаються змагання з танцювального спорту, де сьогодні визначаться чемпіони і призери в латиноамериканській програмі. На паркет вийде українська пара Артем Лазарєв-Катерина Ісакович. Перший раунд почнеться о 2:30 ночі, фінал – о 5-й ранку. Також пройдуть попередні раунди в сальсі, де нашу країну представляють Олексій Базела і Юлія Катана.

Крім того, сьогодні у Калі визначаться чемпіони у дуатлоні, лайф сейвінгу, перетягуванні канату і фігурному катанні на роликових ковзанах. Продовжаться кваліфікаційні змагання у воднолижному спорті, софтболі, роликовому хокеї, ракетболі, більярді і стрільбі з лука.

Після першого дня змагань збірна України на четвертому місці у медальному заліку. «Це дуже хороший старт, – сказав президент СКУ Ілля Шевляк. – Україна серед лідерів, і я усіх вас з цим вітаю. Сподіваюся, наші спортсмени і надалі не знижуватимуть планку. Темп взято солідний, головне тепер витримати його до кінця. В принципі, чи не кожен наш збірник міг претендувати на медаль, але, як ми знаємо, без фарту у спорті ніяк».

Загалом золоті нагороди вибороли представники 10-ти країн.

Медальний залік. Топ-10

1. Італія – 15 (5 золотих-5 срібних-5 бронзових)

2. Франція – 12 (5-2-5)

3. Росія – 13 (4-6-3)

4. Україна – 9 (3-3-3)

5. Японія – 6 (3-0-3)

6. Німеччина – 5 (3-0-2)

7. Колумбія – 2 (2-0-0)

8. Білорусь – 2(1-1-0)

9. Венесуела – 2 (1-0-1)

10. Туреччина – 1 (1-0-0)

{social}

{iarelatednews articleid=»1569,1568,1567,1566″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *