Всесвітні ігри: ще 7 медалей у скарбничці України

world-games-sumo-Yevgen-Kozlyatin-silver16 нагород має збірна України після двох днів змагань на Всесвітніх іграх. Поки країна спала, наші спортсмени у далекій Колумбії завоювали ще 4 срібні і 3 бронзові медалі. Таким чином після двох днів ми на шостому командному місці, якщо відштовхуватися від кількості золотих (3 золоті, 7 срібних, 6 бронзових), і на четвертому – за загальною кількістю медалей.

Сьогодні срібні медалі здобули:

— Анна Різатдінова (художня гімнастика, булави);

— Маргарита Артюшенко (плавання в ластах, 100 м);

— Яна Трофимець (плавання в ластах, 400 м);

— Євген Козлятін (сумо, абсолютна категорія).

Бронзовими призерами стали:

— Світлана Ярьомка (сумо, абсолютна категорія);

— Аліна Максименко (художня гімнастика, булави);

— чоловіча естафетна команда 4х100 м у плаванні в ластах (Денис Грубник, Олександр Коньков, Євген Степанчук, Дмитро Сидоренко).

Також відзначимо, що українська пара Олексій Базела-Юлія Катана вийшла до півфіналу змагань з сальси, де сьогодні побореться за нагороду.

Лідирують у загальному заліку Італія (9 золотих, 9 срібних, 9 бронзових), Франція (9 золотих, 3 срібні, 6 бронзових) і Німеччина (8 золотих, 4 срібні, 2 бронзові). Усі ці команди набрали по цілому пучку медалей у лайф сейвінгу, але змагання рятувальників уже закінчилися, тож не факт, що вдасться утримати позиції лідерів. Адже на четвертому місці причаїлася Росія (7 золотих, 8 срібних, 6 бронзових).

{social}

{iarelatednews articleid=»1571,1569,1568,1567,1566″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *