Всесвітні ігри з єдиноборств 2017 можуть пройти в Україні

sportaccord-conventionЗ 26-го до 31-го травня у Санкт-Петербурзі (Росія) проходить наймасштабніший світовий спортивний конгрес – XI Міжнародна спортивна Конвенція «СпортАккорд» (SportAccord International Convention). Один з найбільш шанованих спортивних самітів світу об’єднує близько 100 спортивних федерацій з різноманітних видів спорту і щорічно збирає в різних країнах близько двох тисяч лідерів спортіндустрії.

Спортивні функціонери, топ-менеджмент міжнародних федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту спільно зі спонсорами, керівниками міст проведення Олімпійських та Всесвітніх ігор, кандидатами на їх проведення, архітекторами, спортивними юристами, теле і радіомовцями, представниками організаційних комітетів ігор, правовласниками та іншими фахівцями обговорюють тут ключові питання в галузі спорту, будують нові зв’язки, поглиблюють свої знання.

В рамках роботи Конвенції відбулася зустріч президента Спортивного комітету України Іллі Шевляка з президентом організації СпортАккорд Хейном Вербрюггеном, в ході якої обговорювалася потенційна можливість проведення в Україні Всесвітніх ігор з єдиноборств у 2017-му році. Ці мульти-спортивні змагання, що проходять під егідою SportAccord та МОК, об’єднують у своїй програмі як олімпійські, так і неолімпійські види спорту. Крім того, мають багатий виховний та культурний зміст. Нагадаємо, перші Всесвітні ігри з єдиноборств пройшли у 2010-му році в Пекіні (Китай). Другі Ігри відбудуться 18-26-го жовтня цього року і прийматиме їх саме Санкт-Петербург.

Окрім цього, в перші дні роботи Конвенції було ухвалено рішення щодо можливого включення до програми Всесвітніх ігор з 2017-го року, зокрема, таких видів єдиноборств як таїландський бокс Муей-Тай та кікбоксинг WAKO. «Ця новина тим більш приємна для нас, оскільки збірні України з тайбоксу та кікбоксингу – одні з найсильніших на планеті», — зазначив Ілля Шевляк.

Наразі ж у програмі Всесвітніх ігор представлено тільки 4 бойових мистецтва – сумо, карате джиу-джитсу та ушу. Відрадно, що в усіх цих видах програми на найближчих Всесвітніх Іграх у колумбійському місті Калі (25 липня-4 серпня 2013) будуть змагатися і українці.  

{social} 

{iarelatednews articleid=»1486,1405,1488,1454,1413«}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *