Всесвітні Ігри 2021. Підготовка по-американськи!

«Готуй сані влітку», саме такої думки організатори наступних ХІ Всесвітніх Ігор, які відбудуться у 2021 році в американському місті Бірмінгем. Вже зараз у штаті Алабама поступово планують та розглядають питання по підготовці головного старту чотириріччя для не олімпійських видів спорту.

Організатори вважають, що це чудово, що Ігри повертаються до Сполучених Штатів. В Америці Ігри відбулись у далекому 1981 році. «Ми знаємо, що IWGA з великим ентузіазмом ставиться до створення можливостей для впізнаваності бренду Ігор у США і ми маємо намір бути партнерами у цьому процесі» — зазначає директор місцевого оргкомітету DJ Mackovets.

Команда оргкомітету у Бірмінгемі почала працювати ще в березні 2017 року. DJ Mackovets у своєму інтерв’ю зазначив, що на Всесвітніх Іграх 2017 були присутніми близько 40 осіб від оргкомітету Бірмінгему. Це були представники різноманітних секторів, які прийматимуть участь в організації та планування майбутнього заходу у 2021.

«Ми розглянули кожен аспект події. Зараз ми оцінюємо, чого ми навчилися, і адаптуємо ці уроки до умов, які ми маємо в Бірмінгемі та нашого уявлення про те, якими мають бути Ігри у нас. У грудні відбудеться перше засідання Координаційного комітету, де ми зустрінемося з експертами IWGA. Тут ми поділимося своїми думками, продемонструємо надбання та перейдемо до наступного етапу підготовки» — розповідає DJ Mackovets.

Вже сьогодні жителі міста знають, що Бірмінгем прийматиме Всесвітні ігри у 2021 році. Зараз організаторами проводиться робота по ознайомленню громадськості у місті та області про те, що таке Всесвітні Ігри, а через деякий час планується підключити до процесу і телебачення, яке рознесе інформацію по всій країні.

Процес виділення та пошуку коштів для організації масштабних заходів у США сильно відрізняються від більшості країн світу. Як зазначив Mackovets, основна кількість грошей надходить з приватного сектора. Влада міста Бірмінгем, округу Джефферсон і штату Алабама теж мають свої зобов’язання, але формула фінансування майбутніх Ігор буде приблизно такою: 85 % бюджету надходитимуть від приватного сектору, а інші 15% —  від державного.

Бірмінгему не потрібно будувати нові постійні споруди, що значно спростить підготовку. Тут вже існує безліч майданчиків та інших об’єктів, які будуть задіяні на змаганнях. Місцевий Оргкомітет ще не може впевнено сказати які об’єкти будуть задіяні у змаганнях, адже ще докорінно не відомо які види спорту будуть представлені цього разу. Проте вже зараз організатори обіцяють, що на всіх об’єктах відбуватимуться роботи по реставрації, оновленню та адаптуванню їх до нових умов. Будуть враховані і збільшення кількості відвідувачів, і медійність заходу, що теж потребує певної підготовки. Звісно є такі види спорту, які Бірмінгем прагне в себе прийняти, і які все ж потребують побудови нових, але тимчасових споруд. Такими видами спорту організатори називають скелелазіння та пляжний гандбол. Але робота над об’єктами розпочнеться лише після того, як організатори знатимуть точну програму видів спорту.

DJ Mackovets зазначив, що вже ведуться розмови про те, які види спорту будуть представлені у Бірмінгемі, зокрема вони побачили багато цікавих для глядачів видів спорту у Вроцлаві. Тут, перш за все, IWGA має оцінити програму змагань у Вроцлаві, переглянути її та внести корективи. Після перегляду програми IWGA звернеться до міжнародних федерацій, які мають подати заявки на участь.

На думку Оргкомітету корисними та бажаними для їх заходу стане лакрос, який є дуже популярним та впізнаваним у Південній Америці, а також скелелазіння та пляжний гандбол. Щодо invitational sports, то розглядаються баскетбол (3Х3) та дуатлон – які демонструватимуть специфіку спорту міста-господаря. Але вирішальне слово у цьому питанні все одно залишиться за маркетингом.

Важливою особливістю Бірмінгему є погода регіону: «Буде спекотно! Влітку ми маємо дуже теплу погоду. Більше 35 градусів за Цельсієм це для нас нормально. Ми створимо умови для забезпечення тіні для відвідувачів на відкритих майданчиках, забезпечимо адекватні медичні умови і, звісно ми підготуємо волонтерів, а також навчимо спортсменів та глядачів правильно боротись зі спекою та вологістю» — відзначає DJ Mackovets.

Ось так рухається процес організації наймасштабніших змагань з не олімпійських видів спорту, на які ми вже сьогодні з нетерпінням чекаємо! З оригіналом інтерв’ю можна ознайомитись тут.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *