Всеукраїнські ігри єдиноборств: змагання року з успіхом пройшли на Київщині

altДо дня Святого Миколая за ініціативи Спортивного комітету України, Державної служби молоді та спорту України та за підтримки Київської обласної державної адміністрації у Броварах відбулася спортивна подія року: Всеукраїнські ігри єдиноборств, справжній подарунок усім поціновувачам бойових мистецтв, спортсменам, і просто небайдужим до українського спорту.
Льодова арена ТРЦ «Термінал», де було встановлено 4 майданчики (ринг, поміст, татамі, дахьо), прийняла 128 найкращих бійців країни, які змагалися у восьми видах спорту: ушу, джиу-джитсу, сумо, кікбоксингу, самбо, панкратіоні, таїландському боксі Муей-Тай і боротьбі на поясах Алиш. Усі ці види спорту входять до програми Всесвітніх Ігор та Всесвітніх ігор з єдиноборств. Вони визнані Міжнародним олімпійським комітетом і є реальними кандидатами на включення до програми Олімпіад, що свідчить про їх високу популярність у світі. Практично у кожному з цих єдиноборств і бойових мистецтв Україна – на провідних позиціях на міжнародній арені. Завдяки важкій праці спортсменів, тренерів, лікарів, організаторів про нашу країну не перестають говорити, нас знають і на нас починають рівнятися.
Крім того, пройшли демонстраційні покази бразильського бойового мистецтво капоейро, японського мистецтва фехтування на мечах кендо, виступи танцювальних і музичних колективів.
Учасники змагань в один голос говорили про важливість Ukrainian Combat Games для популяризації спорту в Україну, про високий рівень конкуренції і гарну організацію. Тож слова почесних гостей під час офіційного відкриття турніру про успішне майбутнє і перспективи розширення цього фестивалю спорту мають під собою реальне і міцне підґрунтя. Що говорити, якщо упродовж цілого дня змагань трибуни практично весь час були заповнені глядачами-уболівальниками.
Одним з перших чемпіонів ігор став Андрій Коваль, котрий виступав у своєму рідному місті і переміг у змаганнях з ушу таолу (демонстраційні комплекси). Андрій проявив себе не лише як спортсмен, але й як активний організатор Всеукраїнських ігор єдиноборств.
«Для мене як для спортсмена було дуже важливо якомога краще презентувати наш вид – ушу, – говорить Андрій. – Так само і для моїх друзів по збірній, для президента Української федерації ушу Олега Чуканова – ми мали показати усім, що таке справжнє ушу. Для того, аби змагання пройшли на справді високому рівні, тут були зібрані спортсмени з, як мінімум, десятилітнім стажем виступів на чемпіонатах Європи, світу. І, можу сказати, нам вдалося задумане. У такій справі найбільш чесний суддя – це публіка. Вона не буде обманювати. І якщо люди просто-таки «вибухають», значить, їм дійсно сподобалося. 
Сама ідея проведення Всеукраїнських ігор єдиноборств – просто чудова. Ми взяли за приклад Combat Games світового масштабу, спробували реалізувати задумане, і, я вважаю, це вдалося. Такого в Україні ще не було, сто відсотків. Тут знаходиться по 16 найкращих атлетів від кожної федерації – що іще потрібно? Перспектива в Ігор дуже хороша, нам є, куди рухатися і ми, переконаний, будемо рухатися у вірному напрямку. Наша команда активно допомагала в організаційних питаннях, адже змагання проходять у нашому місті. Було докладено багато зусиль, але ця робота була для нас дуже приємна».
Трохи згодом очікуйте на нашому сайті результати змагань в усіх видах програми, коментарі чемпіонів, фото і відео з перших Всеукраїнських ігор єдиноборств.
{social}
{iarelatednews articleid=»958″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *