Всеукраїнський семінар «Шахи у школі: теорія, впровадження, досвід»

chess24 грудня 2012 року з 10.00 до 14.00 у актовій залі Державної служби молоді та спорту (м. Київ, вул. Еспланадна 42, 9 поверх) відбудеться круглий стіл-семінар «Шахи у школі: теорія, впровадження, досвід».

Шахи – надзвичайно важливі для всебічного та гармонійного розвитку дитини. За даними Міжнародної федерації шахів ФІДЕ на сьогоднішній день понад 600 мільйонів людей у всьому світі грають у шахи, і сьогодні проект «Шахи у школі» є пріоритетним проектом ФІДЕ. Як про це свідчать результати багатьох міжнародних досліджень, гра у шахи не лише допомагає покращити академічні результати дитину у точних та гуманітарних науках та розвинути навички логічного мислення, аналізу, стратегічного планування, а також формує навички соціальної взаємодії, сприяє розширенню кола спілкування, вчить досягати цілей та мислити як переможець.

У програмі семінару заплановано обговорення міжнародного та українського досвіду функціонування програм «Шахи в школі», виступи знаменних шахових тренерів тощо. Вперше в Україні на подію з’їдуться спеціалісти майже з усіх областей країни.

Заплановано наступні виступи:

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін;

Президент Федерації шахів України Віктор Капустін;

Засновник, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячі шахи» Олена Бойцун,

а також виступи директорів шкіл, де вже успішно впроваджено систему «Шахи в школі», почесних тренерів, шахістів, методистів тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати семінар. У програмі заплановано також можливість для спілкування та обміну контактами.

Вхід за попередньою акредитацію та акредитацією на місці за редакційними посвідченнями.

Телефон для попередньої акредитації: (044)  279 29 33 (Анна)

{social}

{iarelatednews articleid=»1348,1337,1335″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *