Виступ українців на ЧС-2016 з боулінгу

 bowling_wc-2016_ukrteam У грудні Доха (Катар) приймала Чемпіонат світу з боулінгу 2016 року серед чоловіків та жінок. Збірну України представляли троє спортсменів.

Найкращий результат у складі нашої команди показала Дар’я Ковальова. Кваліфікаційний бар’єр вона подолала тринадцятою, набравши у 12 іграх 2485 очок. До наступної стадії змагань проходили топ-32 у жінок і чоловік. Дар’я стала єдиною зі збірної України, хто вийшов до наступної стадії. На цьому етапі кращих 32 гравців розділили на чотири групи, де українка потрапила до вісімки в групі D. Тут проводилися вісім ігор: №1 і №6 – виграла Дар’я, №7 – стала другою, №3 і №5 – була четвертою та п’ятою відповідно, №8 – фінішувала сьомою, №2 та №4 – набрала найменшу кількість пунктів серед восьми учасниць. В кожній з чотирьох груп у жінок до наступної стадії виходили дві кращих. У групі D Ковальова посіла п’яту сходинку, що виявилося недостатнім для потрапляння в топ-8 на світовій першості.

Ще однією представницею України в жіночому турнірі World Singles Championships була Наталія Щербиніна, яка у відборі стала 44-ю з 2096 очками. Серед чоловіків виступав Сергій Ковальов, на рахунку якого сума в 2170 бали і 69-й рядок.

Чемпіонами світу 2016 року стали Келлі Кулік із США та Йеспер Агербо з Данії.

Нагадаємо, Дар’я Ковальова є віце-чемпіонкою Європи 2016 року, а жіноча збірна України досягла на ЧЄ-2016 максимального результату: виборола право виступити на командному ЧС-2017 та на Всесвітніх іграх-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *