Виступ українців на фінальному етапі Кубку світу зі скелелазіння у «швидкості» та передостанньому етапі у «складності»!

Черговий етап змагань за Кубок Світу 2017 зі скелелазіння відбувся у китайському місті Сяминь. Скелелази змагались у дисциплінах «складність» та «швидкість».

У дисципліні «швидкість» Алла Мареніч (м. Харків) посіла 6 місце, а Костянтин Павленко (м. Одеса), який зовсім недавно став срібним призером молодіжного Чемпіонату Європи, у завзятій боротьбі виборов бронзову медаль, обігнавши італійського бігуна.

Це був фінальний етап і, як повідомляє Федерація альпінізму та скелелазіння України,  в підсумку за рік українські спортсмени розмістились у турнірній таблиці на наступних позиціях:

Алла Маренич — 5 місце;

Даніїл Болдирев — 9;

Костянтин Павленко — 13.

Самойлов Федір, який представляв Україну у «сладності», став одним з двох європейців в фіналі змагань, решта фіналістів складалась з представників азійських країн (Японії, Китаю та Південної Кореї).

На фінальній трасі Федір зміг пройти 30+ відтяжок, обійшовши найсильнішого японського спортсмена Кокоро Фуджі, китайця Хайбін Кю, а також відомого італійського скелелаза Штефано Гізольфі. Таким чином Федір зміг вибороти 5-те місце! 

Євгенія Казбекова стала 19-та, а Михайло Ткачук 36-м.

Попереду ще один етап Кубку світу зі «складності», який відбудеться 11-12 листопада в словенському місці Крань. Вболіваємо за наших спортсменів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *