Виступ українців на відкритому ЧЄ-2016 IMMAF

immaf_eurochamp-2016_ukrНаприкінці листопада в Празі (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи IMMAF, участь в якому взяла збірна Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Першим з наших бійців на майданчик ЧЄ вийшов Владислав Кураш у ваговій категорії до 70,3 кг, в якій брали участь 22 спортсмени з 18 країн. Владислав відпрацював блискуче перший раунд і завдав супернику ряд сильних ударів. Проте потім розгубився, бо після серії влучних потраплянь суперник чомусь «не впав». Також далося взнаки сильне виснаження, тому в другому раунді віддав перемогу супернику ТКО через пасивний захист.

На другий день змагань ми здобули три перемоги при двох поразках. Зі своїми суперниками розібралися Віталій Шостак (61,2 кг), Леван Мірцхулава (65,8 кг) і Олег Глянцев (77,1 кг). Віталій став автором одного з найкоротших поєдинків дня: менше хвилини йому знадобилося, аби не залишити своєму оппонентові жодного шансу на дострокову перемогу. Левану знадобилося не набагато більше часу, аніж Шостаку, аби здолати суперника – «сабмішн». У свою чергу, Олег в дуже важкій боротьбі віддав перший раунд, другий забрав собі, а в третьому не став доводити до рішення суддів і завершив бій достроково. Ще один представник України в 61,2 кг Роман Колотвін, пропускаючи входи в ноги і пролежавши «знизу» всі три раунди, поступився одноголосним рішенням суддів. Бій за участі Олександра Шейна (77,1 кг) був і скандальним, і прикрим для нас. Суперник українця, коли починав програвати, одразу бив у пах або робив заборонене правилами скручування п’яти. Вирішальним став удар в третьому раунді, коли коліно піднімаєтсья знизу вверх начебто в печінку та попадає «по дорозі» в пах, після якого Олександр упав, а його супернику присудили перемогу ТКО.

Проте розвинути свій успіх герої другого дня не зуміли. Шостака з Мірцхулавою зупинили представники Швеції технічним нокаутом, а Глянцев влаштував справжню битву з представником Італії, поєдинок пройшов всю відстань, однак рішення суддів було на боці суперника.

Додамо, за офіційними даними організаторів, участь в континентальному турнірі взяли представники 30 країн.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *