Визначено дати проведення ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств

altДругі Всесвітні ігри з єдиноборств (SportAccord Combat Games) пройдуть з 18-го до 27-го жовтня 2013-го року у Санкт-Петербурзі. Очікується, що у форумі візьмуть участь близько 2000 спортсменів зі 120 країн світу.
Змагання пройдуть на 5 спортивних майданчиках у 15 олімпійських та неолімпійських видах спорту, серед яких айкідо, бокс, панкратіон, дзюдо, джиу-джитсу, карате, кендо, кікбоксинг, фехтування, муей тай, самбо, сумо, таеквондо, боротьба, ушу, сават. Дата проведення Ігор була визначена в рамках візиту до міста на Неві представників міжнародної асоціації «СпортАккорд». Як повідомляє. ІТАР-ТАРС, під час візиту був представлений генеральний технічний план підготовки до проведення Ігор на 2012-2013 роки.
«Необхідно особливо відзначити роль національних федерацій з видів спорту, що представлені у програмі Всесвітніх ігор», – говорить менеджер відділу мультиспортивних ігор «СпортАккорд» Міхал Бюхель. Він особливо підкреслив, що «представники, призначені від кожної національної федерації, можуть бути включені до складу організаційного комітету». «При взаємодії з міжнародними федераціями, російські могли б донести особливості організації на території своєї країни, що сприяло би досягненню більш високого рівня проведення змагань», –  сказав Бюхель.
Церемонія урочистого відкриття Ігор запланована на 18-ту жовтня. Попереднім місцем проведення визначено Льодовий палац, який є єдиним в Санкт-Петербурзі багатофункціональним критим комплексом, що вміщує більше 12 тисяч глядачів і має загальну площу 37 тис кв. метрів. Палац будувався спеціально для проведення чемпіонату світу з хокею із шайбою в Санкт-Петербурзі у 2000-му році. Технічна оснащеність даного об’єкту дозволяє не лише проводити змагання із десятків видів спорту, але й приймати найбільші шоу, концертні програми, виставки та конференції.
Змагальну частину Всесвітніх ігор бойових мистецтв та єдиноборств планується провести з 19-го до 26-го жовтня. Попередня дата церемонії закриття призначена на заключний день Ігор – 26-те жовтня.
Перші Ігри SportAccord Combat Games пройшли у 2010-му році в Пекіні. У них взяли участь 1,5 тисячі представників світової еліти єдиноборств зі 106-ти країн. Україна на Іграх посіла третє загальнокомандне місце після Росії й Китаю, хоча мала набагато менш чисельнішу делегацію спортсменів. А першу золоту медаль Ігор отримала наша Марина Прищепа (на фото), котра виграла змагання із сумо у середній ваговій категорії.
{social}
{iarelatednews articleid=»420″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *