Визначили призерів Кубку «Хан Ганг» з Ґо

go_cup_of_han_gang_2016У столиці нещодавно розіграли нагороди відкритого Кубку «Хан Ганг» з Ґо. За перемогу на турнірі сперечалися близько 60 кращих спортсменів з 11 областей України.

Абсолютним переможцем «Хан Ганга» став Артем Качановський. У вирішальному двобої він обіграв Андрія Кравця.

Варто нагадати, саме Качановський і Кравець декілька місяців тому зійшлися у фіналі Третього кваліфікаційного турніру на звання «Професіонал» Європейської федерації Ґо  І тоді також перемога залишилася за Качановським. Артем став першим  українцем-професіоналом, який отримав диплом європейського 1 про-дана.

Бронза Кубку «Хан Ганг» дісталася киянину Дмитру Багацькому.

Турнір проходив за бліц-системою, коли кожен з учасників зіграв по пять партій. Як відзначили в Українській федерації Ґо, бліц-змагання – дуже специфічний вид гри, тому було багато несподіваних результатів. Крім того, було незвично багато тих, хто виборов по чотири перемоги, а також і тих, хто програв в усіх турах.

По завершенню турніру відбулася конференція Української федерації Ґо, на якій було обрано почесним президентом Володимира Костеріна.

Довідка. Ґо належить до родини інтелектуальних видів спорту. Давня настільна гра, яка виникла на території сучасного Китаю. В Україні перший клуб Ґо заснували в Києві в 1975 році. На сьогодні клуби Ґо існують в Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові, Полтаві, Івано-Франківську, Херсоні, Рівному, Миколаєві.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *