Визначились чемпіони України з городкового спорту!

Як повідомляє нам сайт Федерації городкового спорту України, городки – це старослов’янська гра, історія якої нараховує декілька століть. Ця гра згадувались і в казках, і в стародавніх легендах та, навіть, в історичних документах давньої епохи.

Цими вихідними у с. Ставки  (Вінницька область) відбувся чемпіонат України з городкового спорту (класична програма) серед чоловіків та жінок. Змагання відвідали спортсмени з 6 областей.

В рамках чемпіонату України відбувся також і етап Кубку України. Змагання відбувались лише в індивідуальних заліках. Чемпіонами стали постійні фаворити: Юрій Гаращенко та Олена Дрешель, які минулого року здобули бронзу та срібло чемпіонату світу відповідно.

«Городковий спорт переживає не найкращі дні, але в нас є результати якими ми пишаємось. Дані змагання, у зв’язку з погодними умовами, мають проводитись у закритих приміщеннях, що значно обмежує і спортсменів, і осередки федерації, тож на наступні роки ми плануємо перенести національні змагання на більш пізній період.  Щодо результатів, то вони стали очікуваними Олена та Юрій молоді та перспективні спортсмени, які досягають серйозних успіхів на міжнародному рівні» — прокоментував змагання перший віце-президент Федерації городкового спорту Володимир Євтушенко.

Тепер спортсмени готуються до міжнародного турніру в Білорусі, який відбудеться на початку травня. А вже в кінці травня в рамках турніру на честь святкування дня Києва відбудеться наступний відкритий етап Кубку України, куди запрошено представників білоруського городкового спорту.

Також, розглядається участь українських спортсменів у чемпіонаті Європи, але його проведення планується на території Росії, що ставить під питання наше представництво.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *