Визначились чемпіони України з пляжного гандболу!

В київському Гідропарку на головній арені «Міста Спорту» відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед жінок та чоловіків. Протягом п’яти днів близько двохсот спортсменів змагались на столичному піску за національну першість. Як повідомляє Асоціація пляжного гандболу України, після надзвичайно цікавих та багатих на сюрпризи півфіналів більшість команд дійшли до фінальних поєдинків порядно виснаженими, адже кожна вже зіграла по 7-8 матчів. Не всі медальні ігри виявилися напруженими. Зокрема, у чоловічому бронзовому фіналі, “Портовик” з міста Южне спокійно розібрався зі своїм опонентом “БВУФК” (місто Бровари) з рахунком 2-0.

А от жіноча гра за бронзу “Дніпрянка” (Херсон) — ”Спартак” (Київ) була інтригуюча. Перший сет впевнено виграли херсонські спортсменки з рахунком 19-12, а в другому — спартаківки переломили хід зустрічі на свою користь — 17-20. І перевели розбірки за третє місце у серію булітів. Тут вже поталанило “Дніпрянці”. У підсумку 2-1 (19-12; 17-20; 5-2) і жіноча бронза прямує на Херсонщину.

У жіночому фіналі зустрічалися минулорічний чемпіон “Перша Столиця” (Харківська область) та “Галичанка” (Львів). Щоправда, у львів’янок не вистачило сил і в результаті вони поступилися суперницям з рахунком 2-0.

Кульмінацією останнього ігрового дня та й всього чемпіонату став чоловічий фінал, так зване дербі між земляками, збірною Волинської області та командою з міста Новооволинська. Фінал видався фантастичним і тримав глядачів у напрузі до останньої секунди.

Героєм першого сету став 18-річний воротар команди Нововолинськ — Максим Лобчук, який зробив більше десяти неймовірних сейвів і не залишив жодних шансів на перемогу в  волинянам. Перший сет 6-18 за Нововолинськом. Другий сет пройшов у дуже напруженій боротьбі. Нововолинськ постійно був попереду, але взявши тайм-аут наприкінці сету, тренер збірної Волинської області вніс корективи у дії своєї команди та переломив хід поєдинку. В результаті 16-14 і серія булітів. Тут Ілля Греблєв приносить команді 2 очка. Далі Тарас Міноцький (Нововолинськ) переграє голкіпера суперників Юрія Шамрило, але м’яч потрапляє в купину з піску і не влучає в порожні ворота. Потім буліт волинян за 2 очка реалізовує Микола Шнит і зрівнює рахунок у серії — 2-2. Четвертим у Нововолинська виконує Олексадр Онуфрієнко і забиває, але судді справедливо зараховують кидок за 1 очко. Влад Паровінчак відповідає 2 очками. Отже, перед останнім булітом рахунок 4-3 на користь Волині. Ігор Одіноков п’ятим булітом виводить свою команду вперед 4-5. І тепер доля золотих медалей у руках Андрія Чікіні. Андрій не схибив і приніс своїй команді чемпіонство після річної перерви. Ну а срібло дісталось теж волинянянам із шахтарського міста Нововолинськ.