Визначились фіналісти Чемпіонату України з кільцевих перегонів

Цьогорічний фінал чемпіонату України з кільцевих гонок відрізнився своєю масовістю. Класи «У-1600» та «ВАЗ 2108» зібрали по 10 заявок. Крім того, за рішенням більшості було об’єднано заїзди, завдяки чому глядачі стали свідками справжніх масових стартів. Проте у класі «Турінг-лайт», знову були лише пара Ford Fiesta братів Скуз до яких приєднався Святослав Денисов, який вперше вивіз свою нову «Копійку»

Головним епіцентром уваги став клас «У-1600». Ілля Замула впевнено взяв поул, а потім тимчасово поступився лідерством Антону Поляничко, але за підсумком переміг в обох гонках.   

У другому колі Антона наздогнав Євген Кошарук. Їх дуель тривала половину гонки, але Кошарук все-таки виривав «срібну» позицію у суперника в першому лівому повороті, однак Євген так і не зміг відірватися від суперника — підсумковий розрив у цій парі склав 0,3 секунди!

Посеред другої гонки Конончук після запеклої дуелі з Поляничко за друге місце, залишає дистанцію через проблеми з КПП, проте забирає бонус в 1,5 очка за надшвидке коло.  

Результатом змагань у класі «У-1600» стала перемога Замули. На подіумі компанію Чемпіону склали Поляничко та Кошарук. Обидва набрали по 27 очок. Антон не без боротьби посів другу сходинку, але враховуючи, що цей подіум став пешим у кар’єрі Кошарука – він явно не був засмучений свою бронзою.

У класі «ВАЗ 2108» неочікувано другий час у кваліфікації показав Володимир Дрогомирецький, для якого ці змагання стали першими в житті.

Після першої гонки Карнаков і Холявко із сумами в 67 і 52 очок відповідно, остаточно закріпилися на своїх другий і третій позиціях у Чемпіонаті.

На старті другого заїзду Бородін не дав «зубастому» новачкові випередити себе. Більш того, Дрогомирецького зміг спочатку випередити Руслан Холявко, що разом прорвався з 5-го місця на друге!

Що ж до подіуму класу «ВАЗ 2108», то на Фіналі Чемпіонату України з кільцевих гонок із 37,5 очками у третій раз цього року його очолив Сергій Бородін. Компанію йому склали Дрогомирецький і Карнаков, що двічі фінішував третім.

За підсумками року у призовій трійці в заліку «ВАЗ 2108» змін так і не відбулося. Бородін став Чемпіоном України із серйозним багажем у 107,5 очок проти 79 у Карнакова і 62,5 у Руслана Холявко.

На жаль, клас «Турінг-лайт» знову нарахував лише пару Ford Fiesta братів Скуз, до яких цього разу досить несподівано приєдналася «копійка» Святослава Денисова, яка вперше вийшла на старт у рамках Чемпіонату України з кільцевих гонок.

З урахуванням об’єднання класів в один заїзд, дозаявлені в «Турінг-лайт» учасники з «У -1600» за новими правилами не могли збирати очки відразу у двох заліках, що і допомогло Денисову піднятися на другу сходинку подіуму «Турінг-лайта». Накопичивши в результаті 118 очок Ігор Скуз у четвертий раз завоював титул Чемпіона України, Олег Скуз посів третю сходинку переможного подіуму.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *