Визначились переможці Кубку України у національних класах картингу!

Любителі та шанувальники відзначили, що цьогорічний фінал Кубку України у національних класах картингу приніс чимало несподіванок та емоцій! Організаторами було прийнято рішення провести змагання за один день, тож програма була насиченою, а глядачам не доводилось сумувати.

Основна боротьба в класі «125» склалася між Олександром Дерюгою, Іллею Телюком та Олександром Ткаченко. Володарем кубку став Олександр Дерюга, срібним призером — Ілля Телюк, а бронза дісталась Олександру Ткачуку.

Безумовно, яскравим поповненням класу став виступ Дениса Мартинюка, який у другому фіналі обійшов спочатку Владислава Сарапука, потім Олександра Ткаченка та зумів нав’язати боротьбу Іллі Телюку, фінішувавши третім. За підсумком турнімо Денис посів п’яте місце.

В класі «Ротакс Мікро»  золото здобув Дмитро Коржавін («Оса карт», Кам’янське), срібло – Ярослав Нельга («Картпром», Дніпро), бронзу – Антон Мороз («Дніпро Карт», Кам’янське), а четверте місце посіла представниця прекрасної статі Вероніка Ярошенко («Лідер», Харків).

В класі «Піонер-Н» кращим став Матвій Грабець (КК «Тернопіль»), срібну медаль отримав Матвій Андруша з Чернігова, а Михайло Черниш («Дніпро Карт», Кам’янське) посідає третю сходинку п’єдесталу з бронзовою медаллю.

В класі «Мікро» цього разу не було рівних Марку Чупініну, який у підсумку отримує «золотий» Кубок («Картпром», Дніпро). Лев Слюсаренко («Інгул Карт», Київ) займає другу сходинку п’єдесталу. А бронзу виборює Тимофій Владимиров («Дніпро Карт», Кам’янське).

Антон Мороз цього разу приймає участь відразу в двох класах: крім «Ротакс Мікро» він стартує і в «Піонер-Н-міні». У цьому класі Антон здобуває впевнену перемогу (команда «Дніпро Карт», Кам’янське), та стає володарем Кубку України. Срібним призером за підсумками фіналу стає Артем Кобилянський (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ). І бронзу здобуває Владислав Ткачук (смт. Володарка).

Цікавими та напруженими видалися гонки в класі «Безкоробка-Юніор», переможцем якого стає Андрій Одиниця («Лідер», Харків). Срібло у його колеги по команді – Микити Фурніки. А бронзу здобув Олександр Бліхар (ФКТО «Тернопіль»).

У «Безкоробці» золотим призером став Сергій Осінний («Оса Карт», Кам’янське), срібло виборов Сергій Трайнов з тієї ж команди. Бронза у Дениса Чернишова (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *