Визначилися чемпіони України 2016 з чекерсу

checkers_ukr_2016На тиждень в кінці червня місто Чорноморськ, що на Одещині, перетворилося на всеукраїнську столицю чекерсу. Саме тут за цьогорічний титул чемпіона України змагалися представники англійського різновиду шашок. Національна першість проходила в трьох розділах чекерсу – класична програма, швидка та блискавична гра.

Боротьбу розпочали в «класиці». Чемпіонкою країни з відривом в один пункт від найближчої переслідувачки стала Анастасія Глушко з Харкова. Серед чоловіків перемога дісталася Валерію Гребенкіну з Херсону, який на два очки випередив оппонента з Києва. Класичну програму в шашках чекерс розігрували протягом пяти змагальних днів.

Потім на старт вийшли спортсмени, які вели бій за перемогу в швидкій грі. На цей раз Олександр Колін обійшов Валерія Гребенкіна, що не вийшло в «класиці». Так само і Надія Чижевська з Донецької області зуміла до срібла в класичній програмі додати до своїх здобутків золото в швидкій грі.

Події в блискавичній грі, яка завершала програму ЧУ-2016, розгорталися наступним чином: Альона Максимова з Херсонщини, яка в перших видах програми виборола дві бронзи, на цей раз піднялася на першу сходинку, залишивши позаду головних конкуренток – Глушко та Чижевську, а Олександр Колін у чоловічому турнірі виборов другу золоту нагороду.

Нагадаємо, напередодні старту чемпіонату України одразу дві українські шашкістки потрапили на подіум Чемпіонату світу-2016 з чекерсу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *