Визначилися кращі в пляжному алтиматі України

gigolo_beachchamp_2016Минулими вихідними в Одесі в рамках Пляжного Чемпіонату України виявляли найсильнішу команду в алтиматі (фрізбі). Змагання проходили у двох дивізіонах: відкритому серед чоловічих команд, а також серед жінок.

Досвідчений київський алтимат-колектив «Gigolo» й на цей раз підтвердив свій високий статус. Багаторазові чемпіони України вибороли перше місце ПЧУ-2016 у відкритому дивізіоні. Львівський WildWest став срібним призером, а господарі пляжного майданчику F1 вибороли бронзу. Загалом боротьбу за призові місця у відкритому чоловічому дивізіоні вели 13 колективів з України та Молдови: з Кишиневу (M-Power, Flying Mamaligas), Києва (окрім команди-переможниці, це також Nova, Rainbow, Nova QU), Одеси/Чорноморська (бронзові призери і колектив «Ракети»), Харкова (Fusion), Івано-Франківська (Madcaps), Луцька (Buffalo), Дніпра (Дніпро).

Додамо, найціннішим гравцем (MVP) відкритого дивізіону на Пляжному Чемпіонаті України 2016 року визнали Тараса Кузика з Madcaps, а Дух Гри продемонстрували Ракети. Кращий лейаут (перехват диску в стрибку) був у виконанні Іллі Миронюка з Wild West.

У жіночому турнірі з алтимату представництво команд було меншим, однак баталії на полі бою були не менш завзятими. Чемпіонками змагань стали столичні представниці – Дикі Кралі. Їх же визнали кращими в компоненті «Дух Гри». Срібло дісталося ще одній київській команді – Gamble, гравчиня якої – Ольга Курінна – стала MVP жіночого дивізіону. Бронзу виборола харківська Re:mix. Окрім того, за нагороди сперечалися франківська Madcaps Women та київська Belezza Selvaggia.

Довідка. Фрізбі, або Алтимат – це командна гра з літаючим диском без контакту з супротивником. Мета гри доволі складна: не просто відправити диск в очкову зону суперника, а там його мусить зловити гравець команди, яка прагне відзначитися в цій зоні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *