Визначилися призери 4-го етапу ЧУ з мотокросу

motokross_ukrchamp2016_kramatorskНещодавно у Краматорську завершився четвертий етап цьогорічного розіграшу чемпіонату України з мотоциклетного спорту в дисципліні «мотокрос». Поборотися за звання найкращого зібралися майже 70 мотогонщиків з 8 регіонів України. Турнір тривав протягом двох днів на мототрасі довжиною 1800 метрів.

За підсумками змагань серед дорослих команд кращими стали представники Києва «Morozov team», які виступали у складі Романа Морозова, Сергія Марченка, Сергія Левченка. У молодих команд перше місце вибороли представники Запорізької області – Вадим Децик, Володимир Тарасов, Максим Києнко, Семен Неруш.

В особистому заліку клас 50 см3 виграв місцевий гонщик Артур Ляшенко. У 65 см3 лідером був ще один господар змагань Ярослав Кропівцев. У класі 85 см3 перемогу святкував Семен Неруш. А 125 см3 виграв харківянин Андрій Бессонов.

Володимир Тарасов став переможцем в юніорах (МХ 250). В МХ2 на перший рядок піднявся Володимир Волошин.

Кращою в жіночому турнірі була киянка Наталія Зайченко.

Змагання на мотоциклах з колясками виграли Артур та Єлісей Глущенко з команди «Техноспорт» (Красноград, Харківщина).

Довідка. Мотокрос – гонки на мотоциклах по бездоріжжю на спеціально підготовлених трасах. Перші змагання із цього виду спорту провели в 1924 році у Великобританії. Розрізняють декілька видів мотокросу, але саме класична дисципліна проводиться на трасі довжиною від 1,5 до 3 км, а середня швидкість гонщиків не повинна перевищувати 50 км на годину.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *