Визначилися переможці І етапу Кубку України з Муей-Тай

muay-thai-ukrainian-cup-round1В Одесі новий змагальний рік відкрили спортсмени Української федерації таїландського боксу Муей-Тай. З 6-го до 10-го лютого в СК «Технолог» на двох рингах проходили змагання першого етапу Кубку України. Дату початку цього турніру та цілого сезону обрано не випадково: саме 6-го лютого вже сотні років відзначається День Тайського боксу. В Таїланді, на батьківщині бойового мистецтва, на свято традиційно проводять турніри боксерів Муей-Тай та вшановують визнаних майстрів.

Своїх визнаних майстрів вже має й Україна. Наша збірна по праву входить до числа найкращих на планеті, своїми перемогами змусила ставитися до себе як до грізної сили в тому числі і самих тайців. Завдяки успіхам спортсменів, не в останню чергу, інтерес до цього самобутнього єдиноборства в Україні постійно зростає.

Одеський етап Кубку зібрав рекордну кількість учасників – понад 400 бійців з усієї України, серед яких практично всі найсильніші. За словами головного тренера національної збірної, віце-президента Федерації таїландського боксу Павла Євтушенка, в нього ще свіжі спогади, коли на такі змагання приїжджало по 50-60 спортсменів.

Нині ж завдяки високій конкуренції значно зріс і сам рівень змагань. Одеські глядачі, які забезпечили учасникам гарячу підтримку, побачили десятки напружених поєдинків в жіночій і чоловічій сітках. Спортсмени після зимової перерви перевірили свої фізичні кондиції, сили, запал, тренери переглянули кандидатів до юнацької та дорослої збірної України.

«На цьому турнірі йдуть «оглядини» молодих, підростаючих майбутніх чемпіонів України, Європи та світу. Очікувати великих і якісних боїв на початку сезону складно, але, тим не менше, бажання та атмосфера поєдинків передаються в зал, і глядачам цікаво дивитися», – розповів головний суддя змагань Сергій Лавренко.

Переможцями першого етапу Кубку стали:

(жінки) Молдавчук Ганна (Херсон, 48 кг), Кулінич Анастасія (Київ, 51 кг), Овчинникова Олена (Львів, 54 кг), Шармонова Анастасія (Одеса, 60 кг), Таран Ліна (Дніпропетровськ, 65 кг);

(чоловіки) Бондаренко Валентин (Запоріжжя, 48 кг), Вагилевич Роман (Одеса, 51 кг), Прокуда Олександр (Запорізька обл., 54 кг), Тришин Костянтин (Одеса, 57 кг), Василіогло Михайло (Одеська обл., 60 кг), Любченко Ігор (Одеса, 63,5 кг), Сергій Куляба (Одеса, 67 кг), Набієв Аліма (Полтавська обл., 71 кг), Никифоров Віталій (Дніпропетровськ, 75 кг), Папуша Сергій (Миколаїв, 81 кг), Ремига Ярослав (Донецька обл., 86 кг), Приймачов Олег (Полтава, 91 кг), Зубко Драгош (Молдова, +91 кг).

Другий етап Кубку України пройде в Херсоні у серпні місяці. Фінал у листопаді прийме Львів. Найближчі ж змагання, де можна буде наживо побачити видовищні поєдинки та підтримати наших бійців, це Відкритий Кубок Карпат, що 28-го лютого розпочнеться в Івано-Франківську. Перший міжнародний старт збірної – чемпіонат світу серед юніорів та юнаків у Стамбулі (Туреччина) з 13-го до 17-го березня.

{social}

{iarelatednews articleid=»1331,1305,1258,1099″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *