Визначилися володарі Кубку світу з боулдерингу

altЗмаганнями у німецькому Мюнхені завершився сезон Кубку світу з боулдерингу – дисципліни скелелазіння, де змагаються на невисоких, але гранично складних трасах. 
Напередодні мюнхенського етапу у загальному заліку лідирували чемпіонка світу-2001 Анна Штор з Австрії та її співвітчизник Кілліан Фішхубер. У підсумку їм вдалося утриматися на чільному рядку, хоча жоден з австрійських скелелазів на заключному етапі не переміг.
Взагалі результати цих змагань не можна назвати передбачуваними. Тоді як у хлопців трійка лідерів визначилася вже на першому блоці, у дівчат інтрига зберігалася до останнього.
Колективний розум постановників втілився в різноманітності рельєфів у фіналі, що зробило старти воістину видовищними. Блоки вимагали від спортсменів максимум сили і майстерності. Ті, хто зуміли це продемонструвати, і піднялися на п’єдестал.
У хлопців, вже на першому блоці свою перевагу над іншими продемонстрував чинний чемпіон світу і лідер світового рейтингу росіянин Дмитро Шарафутдінов. Йому нічого не вартувало, принаймні, так це виглядало зі сторони, пролізти усі фінальні блоки з першої спроби. У слід за ним, дуже щільно, йшов іще один представник Росії Рустам Гельманов, помилка якого на третьому, мабуть, найпростішому, боулдері завадила йому поборотися за лідерство. Олексій Рубцов (Росія) двома топами забезпечив собі третє місце. 
Гарне лазіння продемонстрував наш Михайло Шалагін. Він став п’ятим у підсумковому протоколі Мюнхена, посунувши на шосте місце Фішхубера. Але цей результат не завадив 28-річному Кілліану знову, повторивши успіх 2009-го, виграти Кубок світу. Другим став Шарафутдінов, третім – француз Гійом Гларо-Моне.
У дівчат усе було досить напружено і непередбачувано, постановники трохи переоцінили сили спортсменок, або переплутали покажчики на блоках з чоловічими – деякі з проблем так і не були роздруковані.
Словенка Міна Маркович показала бездоганне лазіння і, як підсумок, посіла перше місце. Другою стала німкеня Юліана Вюрм. Анна Штор показала тільки третій результат. Та все-одно – саме ця 23-літня спортсменка приймає вітання із загальною перемогою в сезоні. Друга – Айко Ногучі з Японії, третя – Алекс Пуссіо зі США.
{social}
{iarelatednews articleid=»729,713,705,633,525,500,435″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *