Визначився новий чемпіон країни з пляжного футболу

beachsoccer_ukrchamp_2016Цього уїк-енду в Івано-Франківську розіграли нагороди національної першості України з пляжного футболу 2016 року. Боротьба видалася напруженою, і шлях новоспеченого чемпіона видався досить нелегким.

У фіналі ЧУ зійшлися два столичних клуби – «Гриффін» та «Артур Мьюзік». Примітно, що ці команди зустрічалися ще на стадії групового етапу, коли в останньому турі «Гриффін» був за три хвилини до вильоту зі змагань. Однак програючи 2:3 «музикантам», «грифони» змогли зібратися і в основний час здолати суперника (6:5).

У півфіналі майбутнім фіналістам теж було не солодко. «Гриффіну» серйозний спротив дали дніпровці з «Вибору». Сильнішого виявляли в серії пенальті. У фіналі свою команду вивів Володимир Гладченко, голкіпер «Гриффіну» потягнув удар Івана Константинова (4:4 (2:3 за пенальті). «Артур Мьюзік» теж змушений був провести додаткові пенальті, сперечаючись за фінальну путівку з «Євроформатом» (Київ). Основний час завершився 2:2, а в серії пенальті героєм став голкіпер «АМ» Сергій Тимошенко, який відбив удар Дмитра Войтенко.

«Золотий» матч між «Гриффіном» та «Артур Мьюзік» видався безкомпромісним. Рахунок фінальної зустрічі такий самий, який був в останній зустрічі в рамках турніру – 6:5. Команда Євгена Варениці здобула титул чемпіонів України.

Дніпровський «Вибор» не дав зробити пєдестал ЧУ-2016 повністю київським. У матчі за бронзу дніпряни здолали столичний «Євроформат» з результатом 3:1.

За підсумками змагань визначили кращого бомбардира (Ігор Бриштель з «Вибору») та голкіпера (Віталій Сидоренко з «Артур Мьюзік»). А кращим гравцем Чемпіонату України 2016 року назвали Костянтина Макеєва з команди-чемпіона.

Нагадаємо, в цьому році «Артур Мьюзік» став срібним призером клубного ЧЄ, тоді як «Гриффін» також підкорював цю вершину, однак в 2013 році.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *