Визначився володар Кубку з регбіліг пам’яті А.В.Мартиросяна

regbilig_cuo_of_martirosjan_2016Днями був розіграний головний приз Кубку пам’яті Артура Ваграмовича Мартиросяна, видатного тренера з регбі, регбіліг та американського футболу. Боротьбу за перемогу вели дві команди: збірна Сходу, яка здебільшого складалася з гравців одного клубу чемпіонату України з регбіліг, та збірна Заходу, в якій грали представники Ужгороду, Рівного, Києва та Львову.

Матч був завзятим. До 32-ї хвилини першого тайму обидві команди таки не змогла відкрити рахунок. І лише наприкінці стартового періоду гравці Сходу вийшли вперед – 10:0. Другий тайм значно відрізнявся від попереднього: попри всі зусилля представників команди Заходу, їхні суперники сипали вдалими спробами. У підсумку зустріч завершилася з рахунком 58:0. Однак фінальний результат не відображає всієї боротьби двох збірних.

Кращим бомбардиром східного-західного двобою визнали Дмитра Семеренка. Він набрав 22 пункти. Кращим атакуючим гравцем у команді Сходу став Михайло Троян, а в команді Заходу таких одразу двоє – Андрій Хрусюк і Валентин Коваль.

Варто відзначити, що цей матч є відбірковим. За його підсумками тренери збірної України оберуть гравців, які вийдуть проти збірної Чехії в рамках континентальної першості з регбіліг. Матч прийматиме місто Рівне 25 червня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *