Вагомі результати збірної на World Fitness Championships 2015

trofimenkovaУ цей уїк-енд в Будапешті (Угорщина) розіграли медалі Чемпіонату світу з фітнесу, бодіфітнесу, фізік та бікіні. Україну представляли 18 спортсменів, які здобули 9 відзнак.

Найвищий результат в Інни Трофіменкової з Черновців. Вона виграла категорію бодіфітнес до 158 см, а після в абсолюті була другою.

Ще одна чемпіонка світу в наших рядах – Оксана Бригідир зі Львова. Їй підкорилася вершина в бікіні до 169 см, тоді як в абсолюті вона стала бронзовою.

Віце-чемпіонами планети цьогоріч мають право називатися четверо українців. Серед жінок це Оксана Оробець з Черкас (фітнес +163 см), Марія Акіжанова з Києва (фізік -163 см) та Наталя Рагушенко з Миколаєва (бікіні -166 см). Єдиний чоловік у цій «срібній» команді – Назар Хархун з Києва (фітнес).

Киянка Марія Квасникова увійшла до чільної трійки в бікіні до 172 см.

Фіналістками світової першості 2015 в бікіні до 160 см були одразу дві українки – харків’янка Світлана Сидоренко (4-а) та представниця Миколаєва Галина Безпалько (6-а). У бікіні до 163 см – Анастасія Кабанова зі Львова (5-а), а в бікіні до 166 см – Мілена Молнар з Ужгорода (6-а).

До Угорщини збірна відправилася під керівництвом тренера жіночої збірної Олександра Кислого.

Нагадаємо, що тиждень тому Роман Ющенко виборов звання чемпіона світу з бодібілдингу.

Прес-служба Спортивного Комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *