Харків прийняв наймасовіші змагання з льодолазання

alpinizmУ Харкові визначилися переможці та призери національної першості 2016 року з льодолазання (вид альпінізму).

До участі в чемпіонаті України заявилися 34 спортсмени, які презентували Харківську, Одеську, Донецьку, Запорізьку, Луганську області та м. Київ. Цьогорічні змагання стали наймасовішими в цій дисципліні, адже минулого року брали участь 25 спортсменів.

Найкращих серед чоловіків та жінок визначали у двох видах – складність і швидкість. В обох дисциплінах чемпіонами України стали харків’яни Валентин Сипавін і Даря Коварж.

Титул віце-чемпіонів країни в «складності» вибороли одесити Володимир Кайдаш і Надія Циганкова. Бронза дісталася ще одним представникам Харкова – Роману Котляру та Євгенії Білецькій.

У «швидкості» срібло завоювали Кирило Сафонов (Харків) та Євгенія Білецька. Третіми стали Володимир Кайдаш і Лілія Лавро (Донеччина).