Є ліцензія ВІ-2017 на воднолижний турнір

 waterski_filchenko Міжнародна федерація воднолижного спорту та вейкбордингу (IWWF) включила українця Даниїла Фільченка до переліку атлетів, які отримали ліцензію на Всесвітні ігри 2017 року, які з 20 по 30 липня прийматиме польський Вроцлав. Українець здобув можливість проявити себе на головному неолімпійському старті чотириріччя в воднолижній дисципліні «фігурне катання» (Men Tricks).

Нагадаємо, Фільченко був чемпіоном світу 2015 року з воднолижного спорту саме в цій дисципліні. Окрім того, він є першим українським спортсменом, який досяг найвищого світового титулу (і взагалі нагороди на ЧС) за всю історію воднолижного спорту України (згідно показників IWWF та Федерації воднолижного спорту України). Наразі у світовому табелі рангів Даниїл посідає 12-у сходинку.

Окрім українця, до Всесвітніх ігор 2017 року у фігурному катанні допущено ще 10 атлетів, які презентують Білорусь, Австрію, Францію, Чехію, Бельгію, Мексику, Італію, Канаду, Чилі та Великобританію.

Також наступного воднолижного літа у Вроцлаві розіграють нагороди в стрибках та слаломі серед чоловіків та жінок.

Загалом право виступити на змаганнях з воднолижного спорту в рамках ювілейних Десятих TWG-2017 отримали 54 спортсмени з усього світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *