Юнацька збірна з «Драгонботу» прорвалась до трійки лідерів ЧС-2017!

ЧС з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів завершився днями у м. Дівон-ле-Бен (Франція).

Збірна України прорвалась на 3 загальнокомандне місце, виборовши 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей! Золото українці здобули у дисциплінах: women на дистанціях 200 м та 2 км (10 гребців), mixed на дистанції 2 000 м (20 гребців), premier – mixed на дистанції 2 000 м (10 гребців) та open на дистанції 2 000м  (20 гребців).65 спортсменів від України боролись за нагороди на трьох дистанціях – 200, 500 та 2 000 м у змішаних, відкритих та жіночих класах D-10 та D-20.

Драгонбот – це командний вид спорту. Тут перемога залежить від спільної роботи всіх учасників. Вся команда має працювати як єдиний організм: вони повинні жити одним життям, прагнути однієї цілі, довіряти один одному. І наші хлопці та дівчата чудово впорались із цим завданням. Тепер молодь почиває на лаврах, а до світової першості, за яку змагатимуться в жовтні у Китаї, готуються дорослі.

Третє місце серед 15 країн учасниць – це серйозний прорив для українського драгонботу. Українці перемогли представників Німеччини, Угорщини, Італії та інших, змогли здолати нашу збірну тільки команди Канади та Австралії. Але в цих країнах взагалі інша ситуація з драгонботом: зовсім інше фінансування, ставлення людей та спортсменів до спорту і т. д. Тут українцям ще є до чого прагнути.

За останні три роки рівень розвитку цього виду спорту в Україні виріс, як мінімум, у три рази – якщо раніше участь у чемпіонатах України брали 100-200 осіб, то тепер до змагань долучаються в середньому 1 000 учасників. А на міжнародних змаганнях ми займаємо високі позиції.

Як зазначає Президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», українську збірну вважають однією з кращих у Європі. І наші спортсмени підтверджують це на всіх змаганнях. Окрім, призового місця юнаків на чемпіонаті світу, нещодавно на чемпіонаті Європи доросла збірна виборола 2е командне місце, а минулого року «дорослі» стали володарями Європейського кубку Націй.

«Ми маємо серйозні плани на майбутнє. В першу чергу прагнемо підтвердити титул володарів Європейського Кубку Націй у наступному. Крім того, у 2019 році Україна прийматиме в Києві чемпіонат світу – це дуже важлива для нас подія і ми вже до неї готуємося. А також, я роблю все можливе, аби чемпіонат Європи 2020 теж проводився в Україні» — ділиться планами на майбутнє Президент Федерації Валерій Моргун.

Вітаємо з нагородами та бажаємо успіхів у Ваших прагненнях!