Юнацька збірна з Муей-Тай рівняється на старших!

Молодіжний чемпіонат світу з таїландського боксу Муей-Тай приніс українській збірній 6 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову.

До складу української команди 12 спортсменів: Михайло Колоколов (38 кг), Сергій Дяківніч (45 кг ), Дмитро Трибій (46 кг ), Філіп Бачинський (48 кг ), Дмитро Занін (48 кг), Андрій Вєпрінцев (51 кг), Андрій Мєзєнцев (54 кг), Владислав Кунік (57 кг), Донат Балясов (60 кг), Максим Нестеров (63,5 кг), Шаміль Мустафаєв (67 кг) та Іван Циня (71 кг).

У порівнянні з минулими роками кількість учасників Чемпіонату значно збільшилась. В деяких вагових категоріях виступало більше 30 бійців, а це серйозне випробування для учасників.  Тут для перемоги необхідно було провести та виграти 5 поєдинків за 5 днів. Але в українців чудова школа, результати якої ми побачили на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві.

Призерами нашої збірної стали Наміль Мустафаєв – золото, Дмитро Трибій – золото, Філіп Бачинський – золото, Андрій Мєзєнцев – срібло, Сергій Дяківніч – срібло та Михайло Колоколов – бронза.

Наміль Мустафаєв у фіналі, який відбувся в останній день змагань здолав австралійця Дамона Нельсона, а Андрій Мєзєнцев та Сергій Дяківніч у цей же день билися з представниками країни-родоначальника муей-тай — Тайланду.

Філіп Бачинський здобув титул Чемпіона у поєдинку із турецьким бійцем Ахмедом Турі. Через значну перевагу нашого бійця бій зупинили у другому раунді. Філіп просто розгромив свого суперника.

Дмитро Трибій бився з тайцем Порамбою Сингпак. Бій був складним, суперник Дмитра кілька разів користувався забороненими ударами. Але вистоявши у цій нечесній боротьбі, Дмитро приніс Україні золоту нагороду!

В рамках Чемпіонату організатори провели конференцію за участю спортивного директора IFMA Чарісси Тайнан, яка детально доповіла про майбутні плани федерації, в тому чисі і розвиток жіночого таїландського боксу. Вона звернула увагу також на посилення молодіжної програми для залучення юнацтва до спорту та здорового способу життя, а також подальши розвиток антидопінгових програм. 

На своїй сторінці у facebook головний тренер національної збірної Павло Євтушенко написав: «…я задоволений командою. Всі виклались на 100%. Кожен зробить свої висновки і переможені і переможці».

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *