Юнацькі ОІ-2018: плюс карате, скелелазіння і танці

 yog-2018_sports За підсумками останнього засідання Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, яке на цьому тижні відбулося в Лозанні (Швейцарія), одразу три нових дисципліни увійшли до програми ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор – це карате, скелелазіння і спортивні танці. Вони доповнять 28 видів спорту, які входять до змагальної програми ЮОІ-2018 в Буенос-Айресі.

Дотримуючись рекомендацій Тристоронньої робочої групи YOG для розвитку Юнацьких Олімпійських ігор, прийнятих на сесії МОК в Ріо-де-Жанейро у серпні 2016 року, Організаційний комітет ЮОІ-2018 запропонував додати три нових види спорту до змагань, аби привнести ще більше інновацій до цієї події.

Натхнені успіхом Sports Lab в Нанкіні-2014, а також згідно з обраною місією ІІІ ЮОІ в Буенос-Айресі «нести спорт людям», Організаційний комітет планує інтегрувати три нових дисципліни в Urban Park і Youth Olympic Park – два з чотирьох концепт-парків, які будуть розташовані по всій столиці Аргентини і демонструватимуть поєднання спорту, культури і освітніх заходів у святковій атмосфері.

Три нових дисципліни відображають спільну мету Міжнародного Олімпійського комітету та організаторів Буенос-Айрес-2018 для залучення молоді, міксуючи нові, універсальні та міські види спорту, які користуються популярність серед молодих людей. Спортивні танці є повністю новою подією для олімпійської програми, натомість карате зі скелелазінням отримають додаткову репетицію перед Іграми в Токіо-2020, а також сприятимуть зміцненню репутації Юнацьких Олімпійських ігор, які слугують майданчиком для інновацій в олімпійському русі.

На змаганнях в Буенос-Айресі в 2018 році буде гендерна рівність у всіх дисциплінах, включно з однаковою кількістю учасників чоловічої і жіночої статі в трьох нових видах.

Спортивні танці будуть представлені чоловічими, жіночими та змішаними командами брейкдансу в баттл-форматі. Карате буде складатися з трьох категорій в куміте окремо серед чоловіків і жінок. Спортивне скелелазіння матиме комбінований залік з трьох скелелазних дисциплін (складність, боулдеринг і швидкість) для чоловіків і жінок.

Додамо, Треті ЮОІ проходитимуть 1-12 жовтня 2018 року.

Нещодавно ми писали, що Міжнародний олімпійський комітет попередньо визнав таїландський бокс і черлідинг. Окрім того, в серпні Міжнародна федерація гімнастики (FIG) повідомила, що спортивна акробатика офіційно увійшла до змагальної програми Юнацьких Олімпійських Ігор в 2018 році, про що також повідомляли.

Стосовно ухвалення 5 нових дисциплін для Токіо-2020, то ми публікували переклад офіційного матеріалу МОК з сесії в Бразилії цього серпня.

 

Переклад матеріалу Міжнародного олімпійського комітету.

 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *